Kültür-Sanat

Ana de Armas ve Ben Affleck’li erotik gerilim Deep Water filminin fragmanı yayınlandı!

Cast seçiminden dolayı ilgi ve alakamızı daha da artıran erotik gerilim Deep Water filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Patricia Highsmith’in aynı isimli romanından uyarlanan Deep Water, Vic ve Melinda Van Allen çifti arasında geçen gerilimli ilişkiye odaklanıyor. Evliliklerinden sıkılan, bir türlü geçinemeyen Vic ve Melinda, ilişkilerinden aşırı mutsuz olsalar da boşanmak istemiyor ve çareyi başka insanlarda arıyor. Çift, cinsel ilişkilerine dışarıdan farklı insanlar dahil etmelerinin ardından garip olayların içine sürükleniyor.

Yaklaşık bir sene önceye kadar bir birliktelik yaşayan Ana de Armas’ı ve Ben Affleck’i böyle bir filmde başrol olarak izlemek çok ilginç olacak gibi. Filmde bu ikiliye Tracy Letts, Lil Rel HoweryDash Mihok, Finn WittrockKristen Connolly ve Jacob Elordi gibi isimler de katılıyor. Glenn Close ve Michael Douglas’lı 1988 yapımı Fatal Attraction ile erotik gerilim türüne çok da uzak olmayan Adrian Lyne’in kamera arkasına geçtiği Deep Water’ın uyarlama senaryosunu Stranger Than Fiction yazarı Zach Helm ve Euphoria’nın yaratıcısı Sam Levinson kaleme alıyor.

Daha önce yayın hakları Disney’da olan Deep Water, geçtiğimiz aylarda Hulu’ya transfer olmuştu. Film, 18 Mart tarihinde Hulu’da yayınlanacak.

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni üyesi Moon Knight dizisinden bir fragman daha geldi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × 2 =

%d blogcu bunu beğendi: