Ben Stiller ve Adam Scott Başrolde, Severance Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı

Ben Stiller’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Adam Scott, Patricia Arquette, Christopher Walken ve John Turturro’nun rol aldığı  Apple TV+ yapımı Severance  isimli diziden ilk fragman yayınlandı.

Apple TV+ yapımı Severance dizisinden ilk fragman yayınlandı. 9 bölümlük ilk sezon hakkında izleyiciye fikir veren fragmanın ardından dizi, 18 Şubat 2022’de ilk iki bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yapımın yaratıcısı Dan Erickson; yönetmenliğini ise altı bölüm Ben Stiller  üç bölüm ise Aoife McArdle üstlenecek.

Dizi, Mark Scout ve (Adam Scott) Lumon Industries’de yürüttüğü bir takım etrafında şekilleniyor. Çalışanların gündelik ve mesleki anılarını birbirinden ayırma süreci ise ekranlara yansıyor. Mark’ın işinin ve hayatının doğasını değiştirilecek deneyin yaratacağı gizem dizinin merkezinde yer alıyor.

Severance dizisini ilgi çıkan en büyük etmen ise bir araya getirdiği ekip. 2018 yılında Escape at Dannemora ile Primetime Emmy Ödülleri’nde aday gösterilen Patricia Arquette ile Ben Stiller bu dizide de beraber çalışacaklar. Dizide Arquette, Adam Scott’ın patronunu canlandıracak. Stiller ve Arquette geçmişte David O. Russell’ın 1996 yapımı komedisi Flirting with Disaster’da da rol almışlardı. Dizide rol alacak diğer isimler ise John Turturro, Britt Lower, Zach Cherry, Dichen Lachman, Jen Tullock, Tramell Tillman, Michael Chernus ve Christopher Walken.

The Northman filminin ilk fragmanı yayınladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × five =

%d blogcu bunu beğendi: