Binance, APPC, EVX ve RDN coinler ile yolunu ayırılıyor!

Popüler kripto para borsalarından Binance, bugün önemli bir haber ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Binance, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, APPC, EVX ve RDN ile yollarını ayıracağını açıkladı. Fakat platform, yeni altcoinler ekleyerek portföyünü genişletmek istiyor. İşte borsadan ayrılacak ve yakında eklenecek o kripto paralar…

CoinMarketCap kullanıcıları bir anlık zengin oldu!

Binance, hangi altcoinleri kaldırıyor?

Binance tarafından bugün yapılan açıklamaya göre şirket, APPC, EVX ve RDN adlı altcoinleri kaldıracak. 27 Aralık 2021’de bu üç token, artık satın alınamayacak. Platformun bu konuda yaptığı açıklama ise şöyle:

“Binance’de, beklediğimiz yüksek standart seviyesini karşılamaya devam ettiğinden emin olmak için listelediğimiz her dijital varlığı periyodik olarak inceleriz. Bir madeni para veya token bu standardı artık karşılamadığı zaman, yahut sektör değiştiğinde, daha derinlemesine inceleme yapar ve potansiyel olarak listeden çıkarırız. Bunun tüm kullanıcılarımızı en iyi şekilde koruduğuna inanıyoruz.”

Binance, kaldırılan ticaret çiftlerinin şunlar olduğunu söyledi: APPC/BTC, EVX/BTC ve RDN/BTC. Şirket gelecek hafta bu tokenleri kaldıracağını söylese de halihazırda bu dijital varlıklara sahip kullanıcıların, 28 Aralık 2022’ye kadar destek göreceği bildirildi. Şirket, yukarıdaki tokenların kaldırılma sebeplerinin şunlar olabileceğini sıraladı:

  • Ekibin proje taahhüdü
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • İşlem hacmi ve likidite
  • Ağın saldırılara karşı kararlılığı ve güvenliği
  • Ağ / akıllı sözleşme kararlılığı
  • Halkla iletişim düzeyi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize yanıt verme
  • Etik olmayan/sahtekar davranış veya ihmal kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

6 yeni token Binance Global’e geliyor

Kaldırılan 3 tokenin yanı sıra şirket, 6 yeni tokeni bünyesine kazandırdı. 536 yeni alım-satım çifti ile DYDX, GALA, LUNA, FIO, NANO ve NU, Dönüştürme ve OTC Portalına eklendi. Kullanıcılar artık bu varlıkları BTC, BUSD, USDC ve USDT karşılığında alıp satabilir, yahut platform üzerinden fiyatlarını kontrol edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 − 3 =

%d blogcu bunu beğendi: