Teknoloji

Binance, oyun oynayanlara Bitcoin hediye edecek: Bitcoin Button #BitcoinButton

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, şanslı bir kişiye bir Bitcoin vereceği Bitcoin Button oyununu tanıttı.

Kripto para birimleri popülerliğini artırmaya devam ediyor. Yükselen kullanım oranları, BitcoinEthereum ve Dogecoin gibi varlıkların alınıp satılması için ihtiyaç olan borsaların sayısının da çoğalmasına neden oluyor. Bu nedenle ülkemizde ve dünyada her geçen gün yeni borsalar açılmaya devam ediyor.

Bu nedenle bazıları daha fazla tercih edilmek ve rekabette öne geçmek için kampanyalar düzenliyor. Söz konusu kripto para borsalarından olan Binance, çözümü hediye Bitcoin vermekte buldu. Kripto para borsası, bir kişiye BTC vereceği buton kampanyasını duyurdu.

Binance, Bitcoin Button nasıl kullanılır?

Bugün itibariyle yeni yarışmasını duyuran Binance, bir şanslı kişiye bir adet Bitcoin verecek. Bu haberin yazıldığı tarih itibariyle bu, 577 bin 228 Türk Lirası yapıyor. Şirketin Bitcoin Button adını verdiği kampanyaya katılmak ise oldukça basit ve bedava.

Binance Bitcoin
  • İlk olarak Binance’ın resmi hesaplarından ilgili yarışma sayfasına gitmeniz gerekiyor
  • Daha sonra Binance veya Twitter hesabınızla oturum açın
  • Kendinizi şanslı hissettiğiniz herhangi bir an Bitcoin Düğmesine tıklayın
  • Eğer yeterince şanslıysanız Bitcoin ya da NFT kazanan kişilerden biri olabilirsiniz

Oyunu oynamak için yalnızca iki şansınız olacak. Bunlardan biri Twitter diğeri ise Binance hesabınızla giriş yaptığınızda. NFT kazanma fırsatının sadece Binance hesabına özel olduğunu da belirtmekte fayda var. Ancak bir konuda da dikkatli olmakta fayda var.

Bildiğiniz üzere Binance dünyanın en popüler kripto para borsası. Bu nedenle sık sık şirket ve müşterileri dolandırıcıların hedefi oluyor. Bu nedenle söz konusu Bitcoin kampanyası da dikkat çekecektir. Hesabınıza gelen linklerden uzak durmanızda ve hesaplarınızı ekstra önlemlerle güvende tutmanızda fayda var.

Aniden yükselen Bitcoin, 200 Milyon Dolar zarara yol açtı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nineteen − eleven =

%d blogcu bunu beğendi: