Goygoy

Canı Sıkılanlar İçin 13 Acayip Web Sitesi

Şu sıralar çok fazla canımız sıkılıyor ve bilgisayar başında özellikle internet ortamında çok fazla vaktimizi geçiriyoruz.

İşte bu zamanlarda can sıkıntınıza birebir gelecek birbirinden değişik 13 web sayfasını sizler için derledik.

1.EELSLAP

Bu web sayfası sayesinde bir insanı yılan balığı kullanarak yavaş çekimde ve tekrar tekrar tokatlamanın hissini yaşamanız için yapılmış bir arayüz bulunmaktadır.

Not: Tokatlarken sevmediğiniz birini (huysuz patron, gıcık arkadaşlar, eski sevgililer) düşünerek daha etkili bir siteye dönüştürebilirsiniz.

2.WEAVESILK

Weavesilk sayfası sayesinde içinizde saklı yatan sürrealist yanınızı serbest bırakabilir veya Rorschach Testi gibi simetrik ve ilginç imgeler içerebilen çalışmalar oluşturabilirsiniz.

3.NEONFLAMES

Acaba NASA da bu uygulamayı mı kullanıyordu ? http://29a.ch tarafından geliştirilen ve bir başka online çizim uygulaması olan Neonflames size NASA galaksi fotoğraflarını kendi istediğiniz gibi oluşturma imkanı veriyor.

4.DONOTHINGFOR2MINUTES

Çok stresli bir iş günü yada bilgisayar başında geçen yorucu bir gün mü işte bu tip rahatlama ihtiyacı hissettiğiniz zamanlarda bu web sitesi tam size göre web sitesine girdiğinizde mouse ve klavyeye dokunmadan 2 dakika boyunca rahatlatıcı bir fon müziği eşliğinde kafa dinleyebilirsiniz.

5.VIRTUALPIANO

Hep bir Fazıl Say olacak iken piyano fiyatlarından içinizde mi kaldı yada içinizde ki o besteciyi mi çıkartmak istiyorsunuz işte size bedava ve etkili bir çözüm Virtual Piano.

Virtual Piano sayesinde ister çalmayı öğrenin ister hazırlanmış parçaları çalın isterseniz serseri serbest stili takılın.

Not: Autoplay modu sayesinde çalıyormuş gibi yapıp etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz.

6.VIRTUALDRUMMİNG

Evet yanlış duymadınız sanal bateri seti üstelik dünyaca ünlü bateristlerin kullandığı setleri bile kullanmanızı sağlayan türden

Virtual drumming ile web sayfası üzerinden ister kendi setinizi kurarak isterseniz de ünlü bateristlerin setlerini kullanarak bateri solosu atabilirsiniz.

7.WINDOWS93

Günümüzde herkes artık yeni nesil işletim sistemine sahip bir bilgisayar kullanmakta peki bilgisayarların ilk zamanlarını hatırlayanlar var mı?

İşte size nostalji yaşatacak veya eskiden bilgisayarları nasıl bir arayüze sahip olduğu ve ne tür programlar kullanıldığını yaşatacak bir web sitesi Windows93.net!

8. SELL ME SOMETHING WEIRD OR CONFUSING

Hemen okuyucularımız için tercüme edelim “BANA SAÇMA VEYA KAFA KARIŞTIRICI BİRŞEYLER SAT

Bu web sitesi bir butona her tıklamanız da sizi internet ortamında satılan en garip ürünlere yönlendirip onları satın alabilme imkanı sağlıyor.

İşte bize çıkan sevimli bir KEDİLER İÇİN ŞİŞİRİLEBİLİR UNİCORN BOYNUZU

9.POINTERPOINTER

Bu gereksiz web sitemiz ise fare imlecini ekran üzerine bıraktığınız yeri rahatlıkla bulabilmeniz için tanımadığınız insanlar tarafından imleciniz burada diye size gösterilmesini sağlıyor.

10.HACKERTYPER

Hep görmüşsünüzdür dizilerde filmlerde hacker olarak görev yapan veya çok deli klavye kullanıp kod yazanları artık sizde onlar gibi kod yazabilir ve arkadaşlarınızı kandırabilirsiniz nasıl mı işte hackertyper ile anlamsızca klavye tuşlarına basın o sizin yerinize kod yazsın.

11.BUILDSHRUGGIE

Chatlerde futursuzca noktalama işaretleri ile değişik ifadeler yapanlara özeniyor musunuz artık sizde yapboz yapar gibi bu tarz ifadeler yapabilir ve atabilirsiniz.

12.RANDOMCOLOR

Web sitesi adından da anlaşılacağı gibi girdiğinizde size rastgele bir renk sunmakta şansımıza bize Pinek.Net mavisi denk geldi bakalım sizin renginiz ne çıkacak!

13. TAKE ME TO ANOTHER USELESS WEBSITE

İşte son olarak karşınızda garip sitelerin baş tacı internet ortamında ki belki de en garip site Useless web!

Bu web sitesi ile saymış olduğumuz ve daha bir sürü sayamadığımız garip web sitelerine tek tıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca canı sıkılanlar bu linke tıklayarak Netflix Homemade Koleksiyonu ile ilgili bilgi alıp can sıkıntılarını bir nebze daha giderebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eight + 7 =

%d blogcu bunu beğendi: