Cem Yılmaz’ın son gösterisi Diamond Elite Platinum Plus, Netflix’te yayınlanacak!

Cem Yılmaz, Diamond Elite Platinum Plus gösterisi kapsamında turnesini sürdürüyor. Başarılı komedyenin, yaptığı son ortaklık hayranlarını sevindirecek cinsten. Dijital platformlarda yayınlanıp yayınlanmayacağı soru işareti olan şov, Netflix ile izleyici karşısına çıkacak.

Daha önceden de sinema salonlarına gösterisini sunan başarılı isim, böylece gösteriyi kaçıranları sevindirecek. Gelişmeyi sosyal medya üzerinden duyuran Netflix, yayın tarihini de açıkladı.

Cem Yılmaz, çizimlerini NFT olarak satmaya başladı!

Diamond Elite Platinum Plus, Netflix’te yayınlanacak

İlk olarak Mart 2019 tarihinde duyurulan Diamond Elite Platinum Plus gösterisi, sahnelerde hayranları ile buluştu. Türkiye’de pek çok farklı alanda gerçekleştirilen şov, araya pandeminin girişi nedeniyle bir süre ertelendi. Normale dönüş ile sahnelere de dönen Cem Yılmaz, Türkiye turnesinin bitimiyle Avrupa’daki hayranlarıyla buluştu. İzleyenlerin olduğu kadar kaçıranların da olduğu gösteri, Netflix ile herkesi memnun edeceğe benziyor.

Instagram üzerinden duyuru yapan Netflix, yayınladığı kısa video ile müjdeyi verdi. Diamond Elite Platinum Plus‘ı kendi platformunda yayınlayacak olan şirket, çıkış tarihini de açıkladı. Paylaşılan bilgilere göre Cem Yılmaz’ın son gösterisi, 31 Aralık tarihinde izleyicisinin karşısına çıkacak.

29 Aralık‘ta gerçekleştirilecek son canlı gösterinin ardından Netflix‘e uğrayacak şov, platform adına da önemli bir gelişme olabilir. Zira Cem Yılmaz‘ın ülke sınırları içerisindeki popülaritesinin farkında olan şirket, seneyi rekorlarla kapatmak istiyor. Filmler hariç toplamda 4. büyük Cem Yılmaz gösterisi, canlı izleyenlerden de oldukça olumlu geri dönüşler almayı başardı.

Biletlerin satışa çıktığı ilk günden bu yana kapalı gişe oynayan Diamond Elite Platinum Plus için beklentiler de bir hayli yüksek. En son 2011 yılında CM101MMXI Fundamentals şovuyla hayranlarının karşısına çıkan Cem Yılmaz, 2013 yılında gösterisini sinemada yayınlamıştı. Özellikle ünlü komedyenden benzer bir hamle beklenirken, Netflix’in adımı oldukça sürpriz bir gelişme olarak kayıtlara geçti. Bakalım, beklenen popülariteye ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × three =

%d blogcu bunu beğendi: