Çığlık 5, bu hafta vizyona giriyor! Yeni bir fragman geldi!

Korku sinemasına The Hills Have Eyes ve A Nightmare on Elm Street gibi filmler kazandıran Wes Craven’ın türe son armağanı Çığlık serisinin beşinci filmi iki gün sonra vizyona giriyor. Filmden vizyon öncesi bir fragman daha geldi.

Neve Campbell, Courteney Cox ve David Arquette’in eski rollerine geri dönecekleri yeni Scream filmi Woodsboro’da yaşanan vahşi cinayetlerin 25 yıl sonrasında geçiyor. Meşhur Ghostface maskesini sahiplenen yeni bir katil, kasabanın geçmişindeki sırları ortaya çıkarmak için bir grup genci hedef alarak bölgede terör estirecek.

Serinin yeni filmi Wes Craven’ın 2015 yılında hayatını kaybetmesi sebebiyle ilk defa farklı yönetmenlerin imzasını taşıyacak. Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett ikilisinin yönetmen koltuğunda oturduğu, James Vanderbilt ile Guy Busick’in senaryosunu kaleme aldığı yeni Çığlık filminde Melissa Barrera, Kyle Gallner, Mason GoodingMikey MadisonDylan MinnetteJenna OrtegaJack QuaidMarley Shelton, Jasmin Savoy Brown ve Sonia Ammar gibi isimler yer alıyor.

Önümüzdeki Cuma vizyona girecek Çığlık filmin son fragmanı için hemen aşağı alalım.

Cem Yılmaz, Doğu Demirkol’un esprisini mi çaldı? Doğu Demirkol açıkladı…

Twitter, Çığlık filmi için yeni bir animasyon yaptı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − 9 =

%d blogcu bunu beğendi: