Kadın & Moda

Dolphin Skin Makeup : 2021

Dolphin Skin Makeup  : 2021 Dolphin Skin Makyajı Dolphin Skin ve Glass Skin farkı nedir? İşte Instagram’ın her yerinde gördüğünüz yeni makyaj trendi ‘Dolphin Skin‘ . Bugün,2021 makyaj trendini sizlerle paylaşıyorum.

Tatlı bir pırıltılı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak istiyorsanız, bu güzellik trendi tam size göre. Ünlü makyaj sanatçısı Mary Phillips (birkaç isim vermek gerekirse Jennifer Lopez, Hailey Bieber ve Kendall Jenner gibi ünlülerle çalışmış) tarafından icat edilen yunus derisi, yunusun görünüşüne benzer şekilde “ıslak bir görünüm” elde etmekte.

Mary Phillips tarafından icat edilen yunus derisi, esasen yüzünüzün havuzda bir dalıştan sonra nasıl göründüğünü hayal edebileceğiniz gibi..

Merak mı ettiniz? Evet bu sene bizi sağlıklı ışıltılı bir cilt bekliyor.

Trendin işe yaraması için her şey kremsi, nemli bir dokuya bağlıdır. Ve evet, herkes yunus derisine sahip olabilir. Denemek için net, “mükemmel” bir cilde sahip olmanıza gerek yok.

Dolphin Skin Makeup

Çift Temizlemenin önemi artıyor !

Dolphin Skin Makeup  : 2021 Kore cilt bakımının omurgası çift temizlemedir ve aynı zamanda cilt bakımı görünüm için önemli bir adımdır. İki aşamalı bir teknikle, çift temizleme kiri, sebumu ve makyajı giderir. Makyaj yapmasanız bile çift temizliğin yine de faydaları vardır. Havadan SPF, sebum ve toz birikmesi, gözenekleri tıkayarak ciltte lekelere yol açabilir.

Her şeyden önce, iyi bir hazırlıkla başlayın. İyi bir göz ve cilt nemlendirici kullanmanızı tavsiye ederim.

Kesinlikle ışıltılı bir yüzey istiyoruz, ancak sonunda tamamen parlak bir yüze sahip olmak istemiyoruz.

Tamamen doğal ve ışıltılı bir cilt bu senenin favorisi olacak..

yunus makyajı

DOLPHIN SKIN GLASS SKIN FARKI NEDİR?

Dolphın Skın görünümü kesinlikle Kore cilt bakımı trendinden ilham aldı, ancak makyaj kullanmaya odaklanması büyük fark. Her ikisi de pürüzsüz, ışıltılı bir cilt için çabalarken, dolphın skın cildi güneşte öpülen ışıltıyı gerçekten elde etmek için bir fosforlu kalem ve allık kombinasyonuna güvenirken, glass skın cilt cilt bakımı ile ilgilidir.

Bu link de ki video da dolphin skin makyajı nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

İŞTE SİZE FENOMEN MAKARNASI: FETA PASTA TARİFİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × two =

%d blogcu bunu beğendi: