Haberler

Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

Uzaylıların varlığı ilk olarak 1947 yılındaki Roswell olayı ile hayatımıza girse de varlıkları tam olarak açıklanmış değil. Albert Einstein’ın o yıllardaki asistanı Dr. Shirley Wright’ın ölmeden önce yaptığı açıklamalar ise uzaylılar hakkındaki düşüncelerimizi tamamen değiştirecek cinsten. Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

Teorik fizikçi Albert Einstein yaşadığı süre boyunca daima uzaylılara inandığını söylese de elbette konu hakkında net bir veri yoktu.

Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

Ünlü fizikçinin asistanlığını yapan Dr. Shirley Wright’ın açıklamalarına göre Einstein, 1947 yılındaki Roswell UFO olayında yakalanan 5 uzaylının otopsisini yaptı.

The Sun gazetesinde yayınlanan bir habere göre asistan Dr. Shirley Wright, 1947 yılında gerçekleşen Roswell UFO kazasına Albert Einstein’ın da çağırıldığını söyledi.

Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

Çok gizli bir araştırma olarak kalan Roswell olayı hakkında Wright şu demeçleri verdi;Uçan daire disk şeklindeydi, bir tür içbükeydi. Boyutu hangar tabanının dörtte birikadardı. Geminin gövdesi bugün oldukça parlaktı fakat biz yaklaşınca matlaşıyordu.

Einstein’ın uzaylılar konusundaki fikirlerini de belirten Wright, ünlü fizikçinin bu durumu son derece normal karşıladığını söyledi.

Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

2015 yılında ölmeden önce ünlü UFO araştırmacısı Sheila Franklin’e röportaj veren Wright, Einsten’in bu durumu evren hakkında çok daha fazla şey öğrenilebileceği konusunda bir adım olarak gördüğünü iletti.

Otopsiye Einstein ile beraber giren Wright, 5 uzaylının görünüşleri hakkında şunları not ediyor.

Einstein 5 Uzaylı Cesedine Otopsi mi Yaptı?

5’i uzaylı da birbirine benziyordu. Yaklaşık 1,5 metre boyundaydılar, saçları yoktu. Devasa kara gözleri vardı. Kafaları oldukça büyüktü. Tenleri hafif yeşilimsi bir tonla birlikte gri renkteydi. Daracık kıyafetler giyiyorlardı.

Yetkililerin isteği doğrultusunda uzaylı cesedine otopsi raporu hazırlayan Einstein, Wright’a bu konuyu kimseyle paylaşmaması gerektiğini söyledi.

Wright ölümüne birkaç gün kala bu gerçekleri paylaşsa da yıllarca söz konusu olayın üzerinin örtülmesine sesini çıkarmadı.

Mars ve diğer gezegenlerde yaşam olduğuna daima inanan Einstein’ın tarihte görülen ilk uzaylı ziyaretini bizzat incelemesi ünlü fizikçiyi çok fazla onure etse de bu söylemler haricinde Roswell UFO kazası hakkında başka bir bilgi yok.

Uzaylıların varlığını bir kez daha gündeme getiren bu haberin doğruluğu net bir şekilde bilinmese de kafaları karıştırdığı epey bariz.

Ruslar uzayda çekilen ilk film için yola çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one − one =

%d blogcu bunu beğendi: