Teknoloji

Epic Games, Cities Skylines oyununu ücretsiz yaptı!

Epic Games Store tarafından verilen yeni ücretsiz oyun Cities Skylines oldu, bir sonraki ücretsiz oyun açıklandı.

Epic Games Store tarafından oyunculara hediye edilen en yeni oyun olan ve daha önce 49 TL’ye satılan şehir kurma odaklı Cities: Skylines için resmî açıklama şöyle: “Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor.” Özellikle sunulan çok sayıdaki eklenti paketleriyle (Ayrı satılıyor) çok daha zengin hale getirilebilen oyun, direkt olarak buradan elde edilebiliyor. Cities: Skylines 17.03.2022 saat 18:00’e kadar ücretsiz hale getirilmiş durumda.

Epic Games Store, 17-24 Mart tarihleri arasında ise In Sound Mind adlı oyunu ücretsiz olarak vereceklerini duyurdu. Şu an 57 TL satış fiyatı olan bu oyunun açıklaması ise şöyle: “In Sound Mind, heyecan dolu bulmacalar, eşsiz bölüm sonu canavarı savaşları ve The Living Tombstone’un orijinal müziklerini içeren, yaratıcı bir birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Kaçmayı başaramadığın tek yer olan kendi zihninin iç yapısında yolculuk yaparken çeşitli huzursuz edici anıları keşfedecek ve onlarla savaşacaksın.”

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Call of Duty: Warzone oyununun mobil sürümü geliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 − four =

%d blogcu bunu beğendi: