Kültür-Sanat

Game of Thrones spin-off House of the Dragon dizisinin fragmanı ve yeni posteri geldi!

Son sezonuyla kötü anlamda efsane olan Game of Thrones ile bağlantılı HBO dizisi House of the Dragon için yeni poster geldi.

Game of Thrones efsanesi hayatımızdan hemen çıkmayacak. Çünkü A Song of Ice and Fire üzerine kurulan dizinin üstüne House of the Dragon da geliyor. İlk duyurusu tam iki yıl önce yapılan ve uzun süredir çekimleri devam eden yeni dizi, George R. R. Martin’nin Fire and Blood eseri üzerine kuruluyor. Bizleri ana Game of Thrones dizisinden çok daha eski döneme götürecek ve Targaryen ailesine odaklanacak dizinin ilk fragmanı yukarıda yer alıyor. Diziyi bugün gündeme getiren ise aşağıdaki poster paylaşımı oluyor. Bu posterde ürkütücü bir ejderha karşımıza çıkıyor.

Bu arada House of the Dragon için George R. R. Martin tarafından yapılmış güncel bir açıklama da var. Ünlü yazar dizi için gördüğü bazı bölümler ve görüntülerden fazlasıyla hoşlandığı aktarıyor. Bu açıdan güzel bir içerik geliyor gibi görünüyor ancak yine de bu konuda kesin konuşmamakta fayda bulunuyor.

Dizide Paddy Considine, Matt Smith, Sonoya Mizuno, Steve Toussaint, Rhys Ifans ile Olivia Cooke gibi oyuncular yer alıyor ve dizinin 2022 içerisinde yayımlanacağını aktarılıyor. Beklentinin Game of Thrones‘un son sezonu nedeniyle çok yüksek olmadığı House of the Dragon, çıktığı zaman özel olarak video servisi HBO Max içerisinde olacak.

HBO Max, yapılan resmî açıklamaya göre Hollanda, Türkiye, Yunanistan, İzlanda, Estonya, Letonya ve Litvanya gibi bölgelere 2022’de açılacak. Deadline’ın haberine göre HBO Max Türkiye operasyonunun başında Turkcell Dijital Medya ve Eğlence Direktörü ve TV+ yöneticisi Barış Zavaroğlu olacak.

La Casa de Papel: Kore geliyor! İşte fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × 3 =

%d blogcu bunu beğendi: