Haluk Bilginer ve Uğur Yücel’in başrolde olduğu Netflix dizisi “Uysallar” geliyor!

‘Daha’ ve ‘Şahsiyet’ gibi yapımlara imza atan Onur Saylak ve Hakan Günday ikilisinin yeni dizisi ‘Uysallar’ ile Netflix’e geliyor!

Kadro ise tam bir yıldızlar geçidi desek yeridir. Dizinin başrollerini Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Öner Erkan ve Songül Eden paylaşıyor. ‘Uysallar‘ dizisinin konusu, yayın tarihi gibi detaylar ise içeriğimizde.

Hadi gelin, detaylara geçelim.

“Daha” ve “Şahsiyet” gibi yapımlara imza atan Onur Saylak ve Hakan Günday, bu yıl Netflix’e film ve dizi yapmalara doyamadı desek yeridir.

"Daha" ve "Şahsiyet" gibi yapımlara imza atan Onur Saylak ve Hakan Günday, bu yıl Netflix'e film ve dizi yapmalara doyamadı desek yeridir. 😅

Şimdi ise yine Onur Saylak’ın yönetmen, Hakan Günday’ın senarist olduğu yeni dizi “Uysallar” geliyor!

Şimdi ise yine Onur Saylak'ın yönetmen, Hakan Günday'ın senarist olduğu yeni dizi "Uysallar" geliyor! 🥳

Pekiii “Uysallar” dizisinin oyuncuları kim?

Pekiii "Uysallar" dizisinin oyuncuları kim?

Kadro tam bir yıldızlar geçidi desek yeridir. Dizinin başrollerini Haluk Bilginer, Uğur Yücel, Öner Erkan paylaşıyor. Kadroya son olarak Songül Öden de dahil oldu.

Haluk Bilginer daha önce, Onur Saylak’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı Şahsiyet dizisinde de başrol oynamıştı. Hatta tadı damağımızda kalmıştı bu dizinin.

Haluk Bilginer daha önce, Onur Saylak'ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Hakan Günday'ın yazdığı Şahsiyet dizisinde de başrol oynamıştı. Hatta tadı damağımızda kalmıştı bu dizinin. 🥲

Uğur Yücel ise son olarak Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştı.

“Uysallar” dizisinin konusu ne?

"Uysallar" dizisinin konusu ne?

Mimar Oktay Uysal ailesinden gizli olarak bir punk hayatı yaşamaya başlıyor. O sırada eşi, iki çocuğu ve babası da kendi dünyalarını kurmanın peşindedir. Uysal ailesi yalanlarla dolu bir evde yaşarken, Oktay’ın da inşa etmesi gereken bir hapishanesi vardır.

“Uysallar” dizisi nerede ve ne zaman yayınlanacak?

"Uysallar" dizisi nerede ve ne zaman yayınlanacak?

Dizi, 30 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

İlk fragmanı yayınlandı!

The Batman filminin inceleme puanı belli oldu! İşte gelen ilk yorumlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × 4 =

%d blogcu bunu beğendi: