Kültür-Sanat

I am legend filminin devam filmi için çalışmalar başladı!

2007 yılında vizyona girmesinin ardından post apokaliptik filmlerin şahı olan I Am Legend, yıllardır beklenen devam filmine sonunda kavuşuyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Will Smith (@willsmith)’in paylaştığı bir gönderi

Richard Matheson’ın 1954 yılında kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanan filmde Will Smith’i salgın bir hastalığın ardından dünyada başıboş bir şekilde hayatta kalmaya çalışan Robert Neville rolünde izlemiştik. Yayınlandığı dönem ilgiyle karşılanan I Am Legend’a devam filmine ön ayak olması adına alternatif bir son da çekilmişti fakat bahsi geçen devam filmi hiçbir zaman gerçekleşmedi. Geçtiğimiz gün yayınlanan bir haberse I Am Legend’ın devamı için çalışmaların resmen başladığını işaret ediyor.

Projenin yapımını Will Smith ve Creed serisinden tanıdığımız Michael B. Jordan üstleniyor. Bu ikili filmin başrollerini de paylaşacak. Senaryoyu ise orijinal filmin de senaristi olan Akiva Goldsman kaleme alacak. Şimdilik başka bir detayı açıklanmasa da çalışmaları tam gaz devam eden yeni I Am Legend projesinden yakın zamanda daha fazla haber almayı umuyoruz.

Bergen, The Batman filmine gişede fark attı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

16 + twenty =

%d blogcu bunu beğendi: