Keko seviyorum diyen Aleyna Tilki, Uzi ile mi birlikte?

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ile Uzi adıyla bilinen rapçi Utku Yalçınkaya’nın yeni bir aşka yelken açtığı ve 15 gündür birlikte oldukları söyleniyor. Magazin Masası adlı programın iddialarına göre ikili ilişkilerini şimdilik kameralardan uzakta yaşıyor!

Son yılların en tartışmalı isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, şarkılarından daha çok özel hayatıyla gündem oluyor biliyorsunuz ki. Attığı tweetler, Instagram paylaşımları, açıklamaları sürekli gündem oluyor!

Son yılların en tartışmalı isimlerinden biri olan Aleyna Tilki, şarkılarından daha çok özel hayatıyla gündem oluyor biliyorsunuz ki.

Mesela geçtiğimiz haziran ayında İbrahim Selim’in programına konuk olan Aleyna Tilki, ideal tipini açıklamış ve “Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak.” demişti.

Mesela geçtiğimiz haziran ayında İbrahim Selim'in programına konuk olan Aleyna Tilki, ideal tipini açıklamış ve "Efendi, ağır, keko ve biraz maço olsun. İşime ve iş saatlerime karışmasın. Çok zor değil, özünde kekoluk olacak ama öyle hissettirmemek için elinden geleni yapacak." demişti.

Hatta attığı “Türk müzik piyasasını bence Bağcılar semti yönetiyor.” tweetine Uzi de “Hani keko seviyordun?” diyerek cevap vermişti.

Hatta attığı "Türk müzik piyasasını bence Bağcılar semti yönetiyor." tweetine Uzi de "Hani keko seviyordun?" diyerek cevap vermişti.

Ardından da ikili hakkında acaba aralarında bir şey mi var dedikoduları çıkmaya başladı!

Arada sırada bir araya gelen ikilinin hakkında çıkan iddialar,

Arada sırada bir araya gelen ikilinin hakkında çıkan iddialar,

Dün Aleyna Tilki’nin paylaştığı bu fotoğrafla iyice güçlendi!

Dün Aleyna Tilki'nin paylaştığı bu fotoğrafla iyice güçlendi!

Teve2 ekranlarında yayınlanan ‘teve2 Magazin Masası’ programı sürpriz aşkı duyurdu!

Ne X Kuşağına Ne de Z Kuşağına Benzeyen Y Kuşağı!

İddialara göre 15 gündür birliktelermiş…

İddialara göre 15 gündür birliktelermiş...

Ayrıca ikili aşklarını şimdilik kameralardan uzakta yaşamayı tercih ediyormuş! Bakalım bu konuda Aleyna Tilki veya Uzi bir cevap verecek mi? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bakalım bu konuda Aleyna Tilki'den,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 3 =

%d blogcu bunu beğendi: