Marvel Sinematik Evreni’nin yeni üyesi Moon Knight dizisinden bir fragman daha geldi!

Marvel Sinematik Evreni’nin en yeni üyesi Oscar Isaac’in başrolünü üstlendiği Moon Knight dizisinden bir fragman daha geldi.

Moon Knight, Isaac’in canladırdığı Steven Grant isimli çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip bir adamın hikayesini anlatıyor. Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski CIA ajanı Marc Spector, Mısır Ay Tanrısı Konshu tarafından Grant’in bedeninde hayata döndürülmüştür. Kendi halinde bir adam olan Grant, Spector’ın eski düşmanları peşine düşmüşken hem Spector ile karmaşık kimlik bozukluğunu hem de eski Mısır Tanrıları arasındaki ölümcül bir sırrı çözmenin yolunu bulmak zorundadır.

Oscar Isaac ile Ethan Hawke’ın başrolleri paylaştığı dizide May Calamawy ve geçtiğimiz günlerde trajik bir kazada hayatını kaybeden Fransız aktör Gaspard Ulliel de yer alıyor. Dizinin yürütücülüğünü Jeremy Slater üstleniyor. Altı bölümlük ilk sezonun yönetmen koltuğunda ise Mohamed Diab, Justin Benson ve Aaron Moorehead oturuyor.

30 Mart’ta Disney+’ta yayınlanacak olan Moon Knight dizisinden gelen yeni fragman hemen aşağıda.

Hazal Kaya’nın Başrolünded olduğu Netflix dizisi Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde Atatürk karakterini kim canlandırıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

thirteen − seven =

%d blogcu bunu beğendi: