Kültür-Sanat

Netflix Haziran ayı içerikleri belli oldu! İşte Haziran ayında Netflix’e yeni gelecek dizi, film ve belgeseller…

Netflix, her ay yeni dizi ve filmleri abonelerine sunmaya devam ediyor. Son olarak Netflix haziran ayında yeni gelecek içeriklerini dizi, film ve belgesellerini açıkladı!

2019’un sonlarında patlak veren koronavirüs nedeniyle uzunca bir süre evde kaldık. Bu süreçte video akış platformları son derece yaygınlaştı. Bu hizmetlerden birisi de Netflix. Platform, her ay yeni dizi ve filmleri abonelerine sunmaya devam ediyor. Son olarak Netflix Türkiye’nin haziran ayı filmleri ve dizileri belli oldu.

Netflix Haziran 2022’de yeni gelecek dizileri ve filmleri

Netflix Türkiye, haziranda abonelerinin beğenisine sunacağı içerikleri açıkladı. Buna göre 3 Haziran‘da platforma kadrosunda Birce Akalay, İrem Sak ve Miray Daner gibi oyuncuların bulunduğu Kuş Uçuşu dizisi eklenecek.

20 Haziran’da Boran Kuzum ve Pınar Deniz gibi isimlerle dikkat çeken yerli film Aşkın Kıyameti abonelerin karşısına çıkıyor. Ayrıca 2 Haziran‘da Sidse Babett Knudsen, Birgitte Hjort Sørensen ve Lucas Lynggaard Tønnesen gibi isimleri bünyesinde barındıran Borgen: Power & Glory ekranlara gelecek.

Tarihler 8 Haziran’ı gösterdiğinde Adam Sandler’ın başrolünde olduğu Komedi/Dram filmi Hustle yayına girecek. 10 Haziran’da ise merakla beklenen Peaky Blinders, altıncı yani final sezonuyla son kez izleyici karşısına çıkacak.

14 Haziran’da Jennifer Lopez’in Jennifer Lopez: Halftime adlı belgeseli Netflix’e geliyor. 16 Haziran’da Love & Anarchy ikinci sezonuyla, bir gün sonra da Spiderhead yayına giriyor.

Üçüncü sezonu heyecanla beklenen The Umbrella Academy 22 Haziran’da yayınlanacak. La Casa de Papel: Kore ise tam iki gün sonra platforma gelecek. Aynı gün Torontolu Adam ve ikinci sezonuyla Angry Birds: Yaz Çılgınlığı yayına girecek.

Netflix, yeni ispanyol suç dizisi The Longest Night için yayın tarihini açıkladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seven + two =

%d blogcu bunu beğendi: