Kültür-Sanat

Organize İşler, Disney Plus ile beraber dizi oluyor!

Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini yaptığı Organize İşler, 2005 yılında hayatımıza girdi. Uzun bir sürenin ardından 2019 yılında Organize İşler Sazan Sarmalı isimli devam filmi çıktı. Fakat serinin 3. yapımını bekleyen izleyicilere Disney Plus müjdeyi verdi.

Organize İşler 3 sezon için Disney Plus ile anlaştı!

Bu yıl yaz aylarında Türkiye’nin de arasında bulunduğu pek çok ülkede yayın hayatını başlatmayı hedefleyen Disney Plus, ilk olarak MCU (Marvel Sinematik Evreni) gibi kendi yapımlarını çatısı altında toplamaya başladı.

Şimdiyse tıpkı Netflix’in yaptığı gibi Türk yapımcı ve yönetmenlerle anlaşarak orijinal içerikleriyle Türkiye pazarına girmek istediğini gösterdi. Bu doğrultudaysa ilk anlaşmanın Yılmaz Erdoğan ile gerçekleştirildiği söyleniyor.

Planlanana göre Organize İşler, serinin 3. ve devam filmi yerine 3 sezonluk bir dizi için Disney Plus ile el sıkıştı. Tabii belirtilene göre yapılan anlaşma içerisinde 2 yeni sinema filmi de bulunuyor. Fakat bunların Yılmaz Erdoğan imzalı başka yapımlar olma ihtimali çok yüksek.

Oyuncu kadrosuna baktığımızda Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Halit Ergenç, Şahan Gökbakar, Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere gibi isimleri görüyoruz. Fakat bazı iddialara göre Cem Yılmaz ile Yılmaz Erdoğan’ın 2014 yılında rol aldığı Son Umut (The Water Diviner) filminin yönetmenliğini yapan ve başrolünü oynayan Russell Crowe ile bir dönem Kurtlar Vadisi’nde de rol alan Andy García gibi Hollywood yıldızları da olacak.

Disney Plus Türkiye ne zaman başlayacak? Disney+, Türkiye için yayın tarihi verdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen + four =

%d blogcu bunu beğendi: