Popüler altcoin birimi JOE, kripto para borsası Binance tarafından listelendi!

Gelecek olarak nitelendirilen kripto para birimleri, popülerliğini artırmaya devam ediyor. Bununla beraber, söz konusu dijital varlıkların ticaretini yapabileceğini platformlara olan ilgi de yükseliyor. Bu platformlardan biri olan Binance, Türkiye ve dünyada milyonlarca insanın güvenle işlem yapabilmesini sağlıyor. Binance son olarak popüler altcoin birimi “Joe” yi listeledi!

Ancak burada alım yapabileceğini kripto paraların sayısı oldukça kısıtlı. Özellikle de altcoin adı verilen nispeten adı az duyulmuş ancak potansiyeli nedeniyle yatırımcıların ilgisini çeken birimler. Son olarak Binance, söz konusu altcoinlerden birini daha bünyesinde işleme açtı. İşte ayrıntılar…

Bu Haftanın En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları

JOE, Binance’da listeleniyor

Binance tarafından yapılan son açıklamaya göre, son dönemlerde yatırımcıların ilgisini çeken altcoin JOE, bugün platformda listelenecek. Listeleme haberi, hali hazırda JOE’ye yatırım yapan kullanıcılara yarada. Kripto para biriminin fiyatı bu haberle yüzde 20’nin üzerinde arttı. Şirket tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama ise şöyle:

Binance altcoin

Binance, JOE’yi (JOE) listeleyecek ve “JOE/BTCJOE/BUSD ve JOE/USDT” isimli işlem çiftleri için 28.12.2021 tarihinde işlemleri açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak JOE yatırmaya başlayabilir. JOE için para çekme işlemleri 29.12.2021 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini süredir.

Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Desteğiniz için teşekkürler! JOE Listeleme Ücreti: 0 BNB.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 + four =

%d blogcu bunu beğendi: