Kültür-SanatGoygoy

Reenkarnasyonun en büyük kanıtı Pollock İkizleri

Yıllarca sürekli tartışmalara sebep olmuş bir konu. Reenkarnasyon, gerçekten var mı? yok mu? İşte reenkarnasyonun varlığını savunanların en büyük tezi, pollock ikizleri!

John ve Florence Pollock, iki kızları – on bir yaşındaki Joanna ve altı yaşındaki Jacqueline – Northumberland, Hexham kasabasında yaşıyorlardı. Aile Katolikti ve kızlar her Pazar yerel kiliseye giderdi. 5 Mayıs 1957’de iki kız okul arkadaşları Anthony Layden ile yerel kiliselerine yürümek için yola çıktılar. Yolda üçüne de bir araba çarptı, havaya fırlatıldı ve olay yerinde öldüler!

Bir yıl sonra anneleri ikizler Jennifer ve Gillian’ı doğurdu.

Kıbrıs Barış Harekatı Sonrası Terk Edilen Lefkoşa Uluslararası Havalimanı

Garip Tesadüfi Olaylar

Küçük ikiz Jennifer’ın vücudunda Jacqueline ile aynı yerde doğum izleri vardı. İkizler daha sonra ölen kızlara ait önceden bilgisi olmayan oyuncakları istemeye başladı. İkizler daha önce hiç gitmedikleri bir parka gitmeyi bile istediler (ama ölen kız kardeşleri gitti). O zamanlar saygın bir psikolog olan Dr. Ian Stevenson vakayı derinlemesine inceledi ve ikizlerin muhtemelen ölen kız kardeşlerinin reenkarnasyonları olduğu sonucuna vardı. Bu olay daha sonra pollock ikizleri olarak anıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two + 2 =

%d blogcu bunu beğendi: