Saç ektiren Sercan Yıldırım, yeni haliyle gündem oldu!

Son olarak Survivor All Star 2022’de izlediğimiz eski sporcu Sercan Yıldırım, yeni imajı ile kendini gösterdi. Saç ektirme operasyonu yaptıran Yıldırım’ın son hali görenler fotoğraflara tekrar tekrar baktı.

Survivor 2020’de başarılı performansı ile dikkat çeken Sercan Yıldırım saç ektirme operasyonu ile uzattığı saçları ile gündemde.

Survivor 2020'de başarılı performansı ile dikkat çeken Sercan Yıldırım saç ektirme operasyonu ile uzattığı saçları ile gündemde.

2020 yılında katıldığı Survivor’da başarılı performansı ve gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı ile aralarında geçen olay ile gündemde adından sıkça söz ettiren Sercan Yıldırım, 2021 yılında yoga eğitmeni Nihan Yıldırım ile evlenmişti.

2020 yılında katıldığı Survivor'da başarılı performansı ve gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı ile aralarında geçen olay ile gündemde adından sıkça söz ettiren Sercan Yıldırım, 2021 yılında yoga eğitmeni Nihan Yıldırım ile evlenmişti.

Son olarak 2022 Survivor All Star’da izlediğimiz Sercan Yıldırım, saç ektirme operasyonu yaptırdı.

Son olarak 2022 Survivor All Star'da izlediğimiz Sercan Yıldırım, saç ektirme operasyonu yaptırdı.
Senegal’de futbol maçında büyü kovalamacası!

Survivor 2020’den döndükten sonra izleyenler tarafından sıkı bir şekilde takip edilen Sercan Yıldırım paylaştığı fotoğraflarla da oldukça dikkat çekiyor.

Saçları konusunda yüzü pek gülmeyen Sercan Yıldırım, 2021 yılında saç ekimi yaptırmıştı.

Ektirme işleminden sonra paylaştığı ilk fotoğrafında dikkat çeken saçlarını beğenenler kadar beğenmeyenler de vardı.

Ektirdiği saçları uzayan Yıldırım, çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor.

İlk olarak uzayan saçlarına yaptırdığı Afrika örgüsü ile olan pozlarını paylaşan Yıldırım, sonrasında ise saçlarının örgüsüz ve açık halini paylaştı.

Uzun saçlı hali sevenleri tarafından pek sevilmedi. Takipçileri fotoğrafların altına “Saçlarını kes, hiç yakışmadı!” şeklinde yorumlarda bulundu.

Sercan Yıldırım’ın yeni saçları ve tarzıyla alakalı siz ne düşünüyorsunuz yorumlarda buluşalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 × four =

%d blogcu bunu beğendi: