Bu sefer Epic Games değil, Steam ücretsiz oyun verdi! ARK: Survival Evolved ücretsiz oldu!

Epic Games Store’dan gelen ücretsiz oyunlar sık sık ses getirirken, bu sefer Steam tarafı güzel bir adım attı ve ücretsiz oyun dağıtmaya başladı. En büyük oyun marketi konumunda olan Steam, ARK: Survival Evolved isimli oyunu 19 Haziran tarihine kadar ücretsiz hale getirdi.

Direkt olarak buradan elde edebileceğiniz oyun için resmî açıklama şöyle: “Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!”

Bu sefer Epic Games değil, Steam ücretsiz oyun verdi! ARK: Survival Evolved ücretsiz oldu!

Epic Games Store tarafından oyunculara şu an halen ücretsiz hediye edilen yapım ise daha önce 64 TL’ye satılan oyun Maneater. Eğlenceli zaman geçirebileceğiniz oyun için resmî açıklama şöyle: “Denizin süper yırtıcısı olan korkunç bir KÖPEK BALIĞI olarak nihai güç fantezisini deneyimle! Maneater, köpek balığını SENİN oynadığın tek oyunculu, açık dünya bir aksiyon RPG (ShaRkPG) oyunudur. Ye! Keşfet! Geliş! Küçük bir köpek balığı yavrusu olarak adım attığın ekosistemde beslenerek üst basamaklara yükselmen ve vahşi dünyada hayatta kalman gerekiyor. Bu amaçla insanlar ve vahşi hayvanlar gibi pek çok düşmanla karşılaşacağın, büyük ve çeşitli bir açık dünyayı keşfedeceksin. Doğru kaynakları bulursan doğadaki potansiyelini aşacak kadar büyüyebilir ve efsanevi bir süper avcı olan devasa köpek balığına dönüşebilirsin. Ye. Keşfet. Geliş.”

Epic Games Store, ileride vereceği ücretsiz oyun da duyurdu. Bir sonraki ücretsiz oyun 16 Haziran tarihinde şu an 31 TL’ye satılan Supraland olacak. O oyunun açıklaması ise şöyle: “Portal, Zelda ve Metroid’in ortak bir karışımı. Keşfet, bulmacaları çöz, canavarlarla mücadele et, yeni yerlere ulaşmana yardımcı olacak gizli yükseltmeler ve yeni beceriler bul. Oynama Süresi 12-25s.”

Kedi olmak isteyenlere özel oyun: Stray

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seven + 10 =

%d blogcu bunu beğendi: