Sudan Ucuz! 200 TL’ye Apple Marka Parlatma Bezi!

Merakla beklenen Apple ”Unleashed” etkinliği dün gerçekleşti. M1 Pro / Max işlemcili MacBook modellerinin yanı sıra 3. nesil AirPods ve HomePod mini ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bunların yanında Apple sessiz sedasız 200 TL’lik parlatma bezi çıkardı!

Lansman sonrası kısa süreliğine kapatılan Apple Store da erişime açılırken, siteye giriş yapan kullanıcılar şirketin bu ürünlere ek olarak bir de parlatma bezi satışa sunduğunu fark etti. Ancak ürünün fiyatı tartışma yaratacak cinsten.

Apple’ın Türkiye’deki 3. Apple Store Mağazası Açılıyor!

Apple, yeni parlatma bezini 200 TL’den satışa sundu

Düzenleyeceği her lansman öncesi çevrimiçi mağazasını kısa süreliğine erişime kapatan Apple, yeni ürünlerini Unleashed etkinliğinde tanıtmasının ardından Apple Store’u yeniden kullanıma açtı. Bu noktada tanıtılan ürünlerin Türkiye fiyatları da karşımıza çıktı.

Etkinliği heyecanla takip eden ve bir taraftan Apple’ın çevrimiçi mağazasına giriş yaparak tanıtılan ürünlerin Türkiye fiyatlarını kontrol etmeye başlayan kullanıcılar; AirPods 3, M1 Pro Max işlemcili MacBook Pro ve HomePod mini modellerine ek olarak yurt dışı fiyatı 19 dolar olan ve Türkiye’de tamı tamına 200 TL‘den satışa sunulan bir parlatma beziyle karşılaştı.

Apple, parlatma bezinin ürün açıklamasında ise şu ifadelere yer verdi:

Aşındırmayan yumuşak malzemeden üretilen Parlatma Bezi, nano-texture cam dahil tüm Apple ekranlarını güvenli ve etkili bir şekilde temizler.

Bunun yanı sıra parlatma bezinin uyumlu olduğu cihazların listesi yayınlandı. Buna göre kullanıcıların ürünü satın almadan önce söz konusu listeye kesinlikle göz atması gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Apple’ın yeni parlatma bezinin fiyatını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

18 + three =

%d blogcu bunu beğendi: