Teknoloji devi Apple, 2022 yılında tanıtacağı ürünler!

Teknoloji devi Apple, 2022 için büyük planlar içerisinde bulunuyor. Peki firmadan tam olarak neler geliyor? İşte ortaya çıkanlar;

Apple’a yönelik sağlam kaynaklardan Mark Gurman, firmadan beklenen 2022 ürünlerini bir kez daha listeledi. Eski ve yeni bilgileri bir araya getirdiğimiz zaman Apple tarafının 2022 ürün gamı tam olarak şu şekilde görünüyor:

İşte Apple’ın 2022 yılında tanıtacağı ürünler

-iPhone 14 ailesi: “14, 14 Max, 14 Pro ve 14 Pro Max” modelleri yolda bulunuyor. Telefonların üç tanesinde bir ekran deliği, birinde ise ekran çentiği yer alacak.

-27 inç iMac ya da iMac Pro: Apple Silikon (M2) işlemcili yeni bir iMac geliyor ve modelde kesin olarak 120 Hz 27 inç ekran olacak. Bu modele iMac Pro adı verilebilir.

-AirPods Pro 2: iPhone 14’ler ile beraber tanıtılacak ürün, kayıpsız ses desteğiyle yolda ve uç kısımların olmadığı bir tasarımı benimsiyor.

-Yeni Mac mini: M2 işlemci taşıyacak model, yeni bir tasarıma sahip olacak ve çok daha ince bir bilgisayar olarak ses getirecek.

-iPhone SE 2: Yeni model 5G desteğine sahip en ucuz iPhone olacak ve geleneksel “SE” çizgisini devam ettirecek.

-Apple AR/VR başlık: Apple’ın son yıllardaki en önemli ürünü bu başlık olabilir. WWDC 2022’de tanıtılması olası ürün, alanda bir gelecek gösterimi olacak gibi duruyor.

-Yeni Mac Pro: En üstte 40 CPU ve 128 GPU çekirdekli bir Apple Silikon işlemci ile donatılabilecek model, 2022’nin en çok merak edilenleri arasında yer alıyor.

-Yeni MacBook Air: Apple M2 işlemci üzerine kurulacak yeni MacBook Air, güncellenmiş bir tasarıma sahip olacak ve beyaz çerçeveler taşıyacak.

-Apple Watch Series 8: Tahminlere göre yeni akıllı saat üç farklı boyutta gelecek ve yüksek ihtimalle kan şekeri ölçebilecek.

-Yeni Apple Watch Series SE: Bütçe dostu olacak model, Watch Series 6 ile benzer kasada karşımıza çıkabilir.

-Zorlu şartlara ve sporculara özel Apple Watch: 2022 için merak edilen saat, Apple’ın yaptığı en sağlam akıllı saat modeli olabilir.

-Yeni iPad Pro: Apple dünyasının en önemli ürünlerinden iPad Pro, 2022’de kablosuz şarj özelliği kazanabilir. Ayrıca modelde yeni bir tasarım da olabilir.

Apple’dan 2022’de bunlara ek olarak başka ürün duyuruları da gelebilir. Günümüzde çok olası olmasa da firmanın zaman zaman gizleyebildiği duyuruları olabiliyor. Bu arada yukarıdaki ürünlerden bazılarının 2023’e kalma ihtimali de bulunuyor. Apple’ın planları zaman zaman sürpriz değişiklikler görebiliyor.

Apple çip krizinin önüne geçmek için, çip ekibi oluşturdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 × five =

%d blogcu bunu beğendi: