Tinder avcısı, Simon Leviev hakkındaki teoriler!

Netflix’te yayınlanan Tinder Avcısı (The Tinder Swindler) adlı belgeselle hayatımıza giren dolandırıcı Simon Leviev, sadece kadınlardan aldığı paralarla özel jetli bir hayatı karşılaması pek mümkün görünmüyor.

Tinder avcısı simon leviev, kadınlardan aldığı paralarla özel jetleri ve en lüks otelleri karşılayabilmesi mümkün değil. Ayda en az birkaç milyon dolar gerektiren bir yaşam stili bu. Kadınlardan aldıklarından çok daha büyük başka bir para kaynağı olmak zorunda.

Peki öyleyse neden kadınlardan para istiyor? Neden bu oyunları yapıyor? Parasınının asıl kaynağı ne? Madem parasının başka bir kaynağı varsa, neden kadınlar tarafından ifşa edildikten ve yeni bir kadın kurban bulamaz hale geldikten sonra evsiz hale gelip en dandik motellerde kalıyor? Bu konular hakkında bir ekşi sözlük yazarının teorileri var.

Kadınlardan Aldıklarıyla O Hayatı Karşılaması Zor Görünen Simon Leviev ile İlgili Teoriler

Parasının asıl kaynağı ile başlıyoruz

Simon çok yüksek ihtimalle sadece kadınları değil, erkekleri & iş adamlarını da dolandırıyor. Ancak bu meblağlar o kadar büyük ve simon bu meblağları elde etmek için o kadar illegal yalanlar söylemiş ki, bu insanlar ortaya çıkıp dolandırıldıklarını itiraf edemiyor. İllegallik konusunda aklınıza ne geliyorsa olabilir. İllegal elmas satışı sözü vermiş olabilir, henüz reşit olmamış kızlarla seks sözü bile vermiş olabilir. Yani simon bu zenginlere öyle bir illegal vaatlerde bulunmuş ki, adamlar inanılmaz meblağlarda dolandırılmalarına rağmen ortaya çıkamıyor.

Peki madem simon leviev’in başka bir gelir kaynağı var, neden kadınlar ifşa ettikten sonra çulsuz kaldı?

Bu konuda iki teori var. İlki; henüz dolandırdığı iş adamlarından son parayı alamamıştı ve ifşa olduktan sonra adamlar mevzuya uyanıp hiç para vermediler. İsmi tüm haberlerde olduğu için başka kurban da bulamadı ve çulsuz kaldı.

İkinci teorim ve çok daha mantıklı olana gelelim. Aslında hala hayvan gibi parası olmasına rağmen çulsuz taklidi yaptı Simon Leviev. Peki neden böyle bir şey yaptı? Çünkü artık kadınları dolandıramadığı bilinmesine rağmen hala yüksek paralar harcasaydı, ikinci bir gelir kaynağı olduğu ortaya çıkardı ve bu çok daha illegal olan aktiviteleri ifşa olabilirdi, ciddi hapis yatabilirdi. Zaten hapisten çıktıktan sonra direkt aşırı zengin hayatına geri dönmesi de hayvan gibi parası olmasına rağmen fakir taklidi yaptığı teorisini destekliyor. Ek olarak, simon gibi imajına her şeyden çok önem veren biri gerçekten çulsuz olsa asla öyle dandik motellerden kadına fotoğraf atmaz. Ne kadar fakir olduğunu göstermez. Veya piyango bileti için yalvarmaz. Bunların hepsi kadınlar çulsuz kaldığını düşünsün ve başka illegal gelir kaynağı olduğundan şüphelenmesin diye yaptığı bir oyundu.

Bir Sabah Ansızın Flörtün Ortadan Kaybolması: Ghosting İlişki Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 2 =

%d blogcu bunu beğendi: