Tom Holland, Örümcek Adamdan sonra birde UNCHARTED ile geliyor! İşte Fragman!

Spider-Man: No Way Home geçtiğimiz hafta vizyona girdi. Vizyona girmekle kalmayıp pandemi şartlarında gişe rekorları kırdı, açılış haftasında 1 milyar dolardan fazla hasılat elde etti. E tabii bu da filmin başrolü Tom Holland’ı şu sıralar en çok konuşulan ünlü isimlerden biri yaptı. Tom Holland, an itibarıyla IMDb’nin en popüler oyuncular listesinde dördüncü numarada. Hal böyle olunca Sony de durmadı tabii. “Holland’ı sıcak sıcak konuşuyoruz, bir de Uncharted’la konuşalım.” diyerek Uncharted filminden taze bir fragman gönderdi.

PlayStation’ın sevilen oyun serilerinden Uncharted, define avcısı Nathan Drake’in başından geçen Indiana Jones-umsu maceraları konu alıyor. Oyunun film uyarlamasında Nathan Drake’i Tom Holland, Drake’in yakın dostu Victor “Sully” Sullivan’ı ise The Departed, The Fighter ve Ted gibi filmlerin yıldızı Mark Wahlberg canlandırıyor. Filmde bu ikiliye ek olarak Antonio BanderasTati GabrielleSophia AliPatricia Meeden ve Sarah Petrick gibi isimler de yer alıyor.

Sony Pictures ve PlayStation’ın ilk ortak yapımı olacak Uncharted’ın yönetmenliğini Zombieland ve Venom filmleriyle tanınan Ruben Fleischer üstleniyor. Filmin uyarlama senaryosunu ise Art MarcumMatt Holloway ve Rafe Judkins’ten oluşan ekip kaleme alıyor.

Uncharted’ın beyaz perde uyarlaması 18 Şubat 2022’de vizyona girecek. İlk fragmanın neredeyse tıpkısının aynısı yeni fragmanı izlemek isterseniz aşağı yapıştırdık.

Uncharted Filminin Heyecan Dolu Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: