Teknoloji

Twitter, tweet düzenleme özelliğini aktif hale getirdi!

Twitter, bugün yaptığı paylaşımda tweet düzenleme özelliğinin birçok kullanıcıda erişilebilir olduğunu açıkladı. Fakat özelliğin halen test aşamasında olduğu da paylaşıldı.

Twitter’ın pek çok kullanıcısı tarafından yıllardır istenen tweet düzenleme özelliği, geçtiğimiz haftalarda test edilmeye başlamıştı. Özelliğin yayınlanacağı gün sabırsızlıkla beklenirken Twitter’dan beklenen duyuru kısmen geldi.

Twitter, resmi hesabından yaptığı paylaşımda bu testlerin daha fazla kullanıcıyla yapılmaya başladığını gösteren bir açıklamaya yer verdi. Giderek artan sayıda kullanıcının tweet düzenleme tuşunu görmeye başlaması üzerine Twitter’dan bir açıklama geldi.

tweet düzenleme

Twitter’dan yeni özelliği gören kullanıcılara uyarı:

“Düzenlenmiş bir Tweet görürseniz, bunun nedeni düzenleme düğmesini test etmemizdir. Bu yaşanıyor ve sana hiçbir şey olmayacak.”

Twitter’ın Tweet düzenleme özelliği ne zaman gelecek?

Twitter, bu özelliğin ne zaman tüm kullanıcılar için kullanılabilir olacağı konusunda halen bir bilgi sunmadı. Fakat test kapsamının genişlemesi, özelliğin Twitter’da kalıcı yer edinmesine çok az bir süre kaldığına işaret ediyor.

Twitter, her an kullanılmaz hale gelebilir! Milyonlarca Twitter hesabı çalınmak üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 − fifteen =

%d blogcu bunu beğendi: