TeknolojiSpor

Ücretsiz eFootball 2022 çıktı!

Futbolseverlerin heyecanla beklediği o gün geldi. Uzun süredir FIFA ile rekabet etmekte zorlanan ve satışlarda istediği başarıyı elde edemeyen KonamiPES serisini bitirme kararı almıştı. Bunun yerine eFootball adında ücretsiz bir oyun üzerinde çalışan şirket, sonunda eFootball 2022 piyasaya sürüldü.

Şu anda Steam üzerinden indirmeye açık olan oyun, herhangi bir ücret almadan tam bir tecrübe vaat ediyor. Ancak oyuncuların aklında başka sorular da var. Bunlardan en önemlisi ise eFootball 2022‘nin sistem gereksinimleriyle ilgili. İşte bedava PES deneyimi elde etmek için ihtiyacınız olan donanım…

Amazon’un New World oyunundan etkili çıkış

eFootball 2022 sistem gereksinimleri

Her ücretsiz oyunda olduğu gibi eFootball 2022‘nin sistem gereksinimleri oldukça makul. Bunun ana nedeni ise mümkün olduğunca daha geniş bir kitleye hitap ederek oyuncu sayısını artırmak. Burada da benzer bir politika izleyen Konami, oyunun gereksinimlerini oldukça düşük tutmuş.

efootball 2022
Önerilen
İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Konami‘nin yeni oyunu sizce başarılı olacak mı yoksa PES gibi FIFA karşısında başarısız mı olacak? Konuyla ilgili görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 1 =

%d blogcu bunu beğendi: