Teknoloji

Walmart kripto para ile ödeme kabul edecek!

Gözünü kripto para dünyasına çeviren Walmart, kripto paralar konusunda bir uzmanı ekibine dahil etmek için kendi web sitesinde iş ilanı yayınladı. Walmart, Kripto para ile satış dönemine geçiş yapmak için gerekli adımları atmaya başladı.

Dünyaca ünlü perakende devi Walmart, kripto para dünyasına adım atmak için kolları sıvadı. Walmart, son zamanlarda Tesla gibi şirketlerin kısa süreliğine de olsa kripto parayla satış dönemine geçiş yapmasının ardından çalışmalarına başlayarak geleceğin paraları olarak görülen kripto varlıkların popülerliğinden sonuna kadar faydalanmak gerekli adımları atmaya başladı.

Walmart, kripto para ile ödeme kabul edecek!

Walmart, Kripto Para Konusunda Uzman Arıyor!

Gözünü kripto paralar dünyasına çeviren Walmart, kripto paralar konusunda bir uzmanı ekibine dahil etmek için kendi web sitesinde iş ilanı yayınladı.

Blockchain ve kripto para dünyası her geçen popülerliğini artırarak yoluna devam ediyor. Zaman içinde pek çok önemli firmanın bu konu özelinde adımlar attığını sizlere aktarmıştık. Ekibine kripto paralar ile ilgili bir uzmanı katmaya hazırlanıyor. Kısa zaman içinde kripto paralar özelinde çalışmalar yapan firmalar arasında katılacak gibi görünüyor.

Digital Currency and Cryptocurrency Product Lead” isimli bir pozisyon açtı. Ekibe dahil olacak olan kripto para uzamanı ile birlikte ödeme seçenekleri arasında kripto paraları ekleyebilir. İş ilanında yer alan detaylara göre söz konusu pozisyon, ABD’nin Arkansas eyaletinde yer alacak.

İlanda yer alan bilgilere göre Walmart, blockchain ve kripto paralar stratejisini geliştirmek için en az 10 yıllık ürün yönetimi veya teknoloji deneyimine sahip “vizyoner bir lider” arıyor. Walmart’ın kripto para uzmanını ekibine dahil ettikten sonra ne gibi yenilikler ve çözümler ile karşımıza çıkacağını ise zaman gösterecek. İlerleyen dönemde pek çok önemli firmanın benzer adımlarla karşımıza çıkması ise sürpriz olamayacaktır.

Ali Koç, Fenerbahçe Kripto Para Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 + 20 =

%d blogcu bunu beğendi: