William ‘Curly’ Smith’in oğlu Zach Montana TikTok’ta Babasının 43 Yıldır Hiç Yayınlanmamış Şarkısını Paylaştı, Viral Oldu!

19 yaşındaki TikTok kullanıcısı Zach Montana, babasının yayımlanmamış 43 yıllık şarkısını platformda paylaştıktan sonra olanlar oldu. Bir gecede binlerce izlenerek viral olan o video sonrası söz konusu şarkı dijital platformlarda da resmi olarak yayınlandı.

Zach Montana, babası William ‘Curly’ Smith’in yayımlanmamış 43 yıllık şarkısını nasıl viral hale getirdiğini anlattı.

Montana, babası William 'Curly' Smith'in yayımlanmamış 43 yıllık şarkısını nasıl viral hale getirdiğini anlattı.

Funk-R&B türündeki parçanın akılda kalıcı olduğunu düşünen Montana, platforma kendisinin şarkıyı dinlediği bir video yükledi. Video bir gecede binlerce kez izlendi.

Funk-R&B türündeki parçanın akılda kalıcı olduğunu düşünen Montana, platforma kendisinin şarkıyı dinlediği bir video yükledi. Video bir gecede binlerce kez izlendi.

The Guardian’a konuşan Montana, ‘Hiç mesaj almadığım kişilerden gelen mesajlarla uyanıyorum; kuaförüm gibi ‘Hey, bu çılgınca!’ diyorum‘ ifadelerini kullandı.Bu şarkıyı hiç yayınlamadığı için babasına kızgın olduğunu da ifade eti.Parça şu anda 3 milyondan fazla kez çalındığı gibi Meghan Trainor ve Herman Li gibi müzisyenler tarafından da fark edildi. ABD’li müzik eleştirmeni Anthony Fantano, ‘Surrender to Me’yi ‘enerjik bir şarkı’ olarak niteledi.

İşte o video ve babasının şarkısı:

@zach.montana

Guys PLEASE blow this up to convince my dad to release this song🤯#dadsoftiktok

♬ original sound – Zach🐝

Şarkı, FireCityFunk sanatçı adı altında dijital platformlarda da resmen yayınlandı. Spotify’dan dinlemek için:

The Guardian’a konuşan Montana’nın babası, parçanın 43 yıldır rafta beklediğini söyledi.

The Guardian'a konuşan Montana'nın babası, parçanın 43 yıldır rafta beklediğini söyledi.

‘Montana bunu arabada yeni keşfetti; parçayı kullanarak bir TikTok çekti ve gerisini biliyorsunuz.’William daha önce Boston, Jo Jo Gunne, Steve Ray Vaughan, Belinda Carlisle ve Willie Nelson gibi sanatçılarla turneye çıkmıştı.

Dansçı Kadınla Karşılıklı Oynarken Karısına Yakalanan Adamın Onlarca Kişi Arasında Dayak Yediği Anlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eight + 17 =

%d blogcu bunu beğendi: