Yıldızlarla dolu animasyon filmi Sing 2!

2016 yapımı ilk filmiyle büyük beğeni toplayan animasyon filmi Sing’in devamı Sing 221 Ocak’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmden vizyon öncesi bir fragman daha geldi.

Blur, Fatboy Slim, Vampire Weekend ve Radiohead gibi isimlere hazırladığı müzik videolarıyla tanınan Garth Jennings’in hem yazıp hem yönettiği Sing 2’nun kalabalık ve iddiası yerinde seslendirmen kadrosunda Matthew McConaughey, Taron EgertonTori KellyReese WitherspoonNick Kroll, Eric André, HalseyPharrell WilliamsScarlett JohansonBobby Cannavale ve U2’nun sesi Bono gibi hem müzik hem sinema hem de komedi dünyasından isimler yer alıyor.

Warner Bros’un MultiVersus platformunda Tom ve Jerry gerçek isimleri ile tanıtıldı!

İlk filmde tiyatrosunu ayakta tutmaya çalışan, Matthew McConaughey’nin seslendirdiği Buster Moon’un hikayesini devam ettiren Sing 2, Buster’ın gözünü daha da yukarılara dikip Redshore Şehri’ndeki Crystal Tower Tiyatrosu’na yola çıkmasını ekranlara getirecek.

22 Aralık’ta uluslararası gösterimini yapacak Sing 2’nun ülkemizdeki vizyon tarihi 21 Ocak. Filmin vizyon öncesi son fragmanınını aşağı bıraktık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: