Teknoloji

YouTube ve Xiaomi işbirliğine gitti! Bazı Xiaomi modelleri ücretsiz YouTube Premium alacak!

Xiaomi, YouTube ile yaptığı işbirliğine gitti. İşbirliği sonucu bazı Xiaomi modellerinde ücretsiz olarak YouTube Premium olacağını açıklandı.

YouTube, her türden videoyu bünyesinde barındıran bir video akış platformu. Birçoğumuzun zevkle kullandığı uygulama, dizilerin reklam araları kadar olmasa da reklamlarıyla bazen can sıkıcı olabiliyor. Reklamsız video izlemek için ise, YouTube Premium aboneliğinizin olması gerek.

Şimdi Xiaomi, cihazlarından bazılarında kullanıcıların YouTube Premium’dan ücretsiz olarak yararlanabilmeleri için YouTube ile işbirliği yapıyor. İşte ücretsiz abonelikten yararlanabilecek modeller ve diğer ayrıntılar…

Xiaomi, YouTube ile işbirliği yapıyor

Çin menşeli teknoloji devi, bazı modellerin YouTube Premium’u ücretsiz olarak kullanabilmesi adına YouTube ile işbirliği yaptığını duyurdu. Xiaomi kullanıcılarının kullanabileceği bu ücretsiz aboneliğin süresi ise 3 ay olacak.

YouTube Premium ücretli abonelik sisteminin kullanıcılarına sağladığı birçok yarar var. Reklamsız video izleyebilir, çevrimdışı ya da arkaplanda video oynatabilir ve video indirebilirsiniz. Ayrıca bu abonelik, Youtube Music Premium‘u da içeriyor.

Xiaomi ve YouTube’un yaptığı işbirliği sonucu ücretsiz olarak Premium abonelik alması beklenen modeller ise şunlar:

  • 11T Pro
  • 11T
  • 11 Lite 5G NE
  • Redmi Note 11 Pro 5G
  • Redmi Note 11 Pro
  • Redmi Note 11S
  • Redmi Note 11

Bu cihazlara sahip olan kullanıcılar, YouTube uygulamasından Premium özelliğinin olduğu kısımdan aboneliğini aktifleştirebilir.

ABD, “Alibaba” ve “Tencent”in içlerinde bulunduğu, Çin şirketlerini kara listeye aldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 − eight =

%d blogcu bunu beğendi: