Kültür-Sanat

Netflix, zengin kadrosuyla “Zeytin Ağacı” dizisini duyurdu!

Netflix, yeni Türk dizisi “Zeytin Ağacı”nı duyurdu. Tuba Büyüküstün ve Murat Boz gibi isimlerin yer aldığı dizi, bir arkadaş grubunun hikayesini anlatacak. Netflix, dizinin ne zaman yayınlanacağını da açıkladı.

Popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, yerli yapımlarına bir yenisini daha ekleyecek. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamalarda, “Zeytin Ağacı” isimli yerli dizinin çıkış tarihi de duyuruldu. Gelin hep birlikte bu dizi ile ilgili detaylara yakından bakalım.

Zeytin Ağacı, yakın arkadaşların hikayelerinin anlatıldığı bir dizi olarak karşımıza çıktı. Üniversitede tanışan üç kız arkadaş, yıllar süren arkadaşlıklarını Sevgi isimli karaktere kanser teşhisi koyulması ile bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Çünkü Sevgi, hastalığının tedavisi için hastaneye yatmak yerine Zaman isimli gizemli bir adamı bulmaya koyulacaktır. Birbirinden ayrılamayan arkadaşlar, bu arayış sürecinde bir dizi olayla karşı karşıya gelecektir. İşte dizi, tüm bunları konu ediniyor.

Zeytin Ağacı, oyuncu kadrosuyla ilgi görecek

Zeytin Ağacı’nın en çok da oyuncu kadrosu ile dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan, Fırat Tanış, Murat Boz, Füsun Demirel, Serkan Altunorak ve Rıza Kocaoğlu, Netflix’in açıkladığı ilk isimler olarak karşımıza çıktı.

Netflix tarafından yapılan açıklamalara göre Zeytin Ağacı, 28 Temmuz‘da platformdaki yerini alacak. Dizinin kaç bölümden oluşacağı ve ikinci sezonunun olup olmayacağı gibi detaylar ise henüz gizemini koruyor.

Netflix, zengin kadrosuyla "Zeytin Ağacı" dizisini duyurdu!

Zeytin Ağacı dizisinin konusu

Yeni yerli içerik Zeytin Ağacı hakkında Netflix tarafından şu açıklama yapıldı: “3 yakın arkadaş önce Ayvalık’a sonra da yeniden şekillendirdikleri geleceklerine doğru yolculuğa çıkar. Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Füsun Demirel, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ın rol aldığı #ZeytinAğacı 28 Temmuz’da sadece Netflix’te.” Dikkat çeken dizi hakkında ayrıca şun detaylar da paylaşıldı: “Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir.

Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister.

Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.  Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.”

zeytin ağacı

Netflix, “Zeytin Ağacı” dizisini böyle duyurdu!

Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: