SporTeknoloji

Beşiktaş Transfer Duyurusu Yaparken İnternet Hızı Mağduru Oldu!

Beşiktaş, Salih Uçan transferini Twitter’dan resmen duyurmak isterken, internet bağlantısının azizliğine uğradı. Kuruluş yılı olan 1903’ün saat karşılığı olan 19:03’te transferi duyurmak isteyen Beşiktaş, internet bağlantısı nedeniyle paylaşımı 19:04’te yapabildi. Böylelikle Beşiktaş, transfer duyurusu yaparken internet hızı mağduru oldu.

Türkiye’nin en çok taraftara sahip futbol kulüplerinden Beşiktaş, internet bağlantısının azizliğine uğradı. Normal koşullarda kuruluş tarihinin saatinde, yani 19:03’te paylaşım yapacak olan futbol kulübü, internet bağlantısındaki gecikme nedeniyle bu paylaşımı 19:04’te yapabildi.

Futbol kulüpleri, bir transferi duyurmak istedikleri zaman genelde kuruldukları yılları saat olarak tercih ediyorlar. Ancak Beşiktaş, internet bağlantısının azizliği nedeniyle bunu yapamadı. Salih Uçan’ın transfer duyurusunu 19:03’te yapması beklenen kulüp, paylaşımı 19:04’te yapabildi.

Beşiktaş Transfer Duyurusu Yaparken İnternet Hızı Mağduru Oldu!

Beşiktaş, yaşanan gecikmeye ilişkin bir açıklamada bulunmadı. Ancak pek çok kullanıcı, bu küçük gecikmenin internet bağlantısı nedeniyle gerçekleştiğini tahmin etmekte zorlanmadı. Beşiktaş Transfer Duyurusu Yaparken İnternet hızı mağduru olmasını siz nasıl değerlendiriyorsunuz?

Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi Açıklandı! 500 Şirketin toplamı Walmart’ı geçemedi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nine + 19 =

%d blogcu bunu beğendi: