Kültür-Sanat

Disney Plus bombayı patlattı: Percy Jackson and the Olympians dizisinden fragman geldi!

Disney’in yeni Pixar, Marvel, Star Wars ve Disney dizi, film ve oyunlarını tanıttığı D23 Expo etkinliği son hızıyla devam ederken uzun süredir beklenen Percy Jackson dizisinin fragmanı sonunda yayınlandı.

Disney, 9 Eylül Cuma günü başlayan ve bu gece son bulacak olan D23 etkinliğinde bombaları bırakmaya başladı. İlk gün yavaş ve fazla heyecan verici olmayan dizi, film ve oyunları tanıtan Disney, geçtiğimiz geceki tanıtımlarda uzun süredir beklenen dizinin fragmanını yayınladı.

Percy Jackson dizisinden uzun bir süredir haber gelmiyordu, dün geceki lansmanda dizinin ilk fragmanı paylaşıldı. Disney Plus’ta yayınlanacak olan dizinin fragmanına gelin hep beraber bir göz atalım.

Percy Jackson and the Olympians ilk fragmanı

Başrolünde The Adam Project’ten tanıdığımız Walker Scobell yer alan dizi, 12 yaşındaki yarı tanrı Percy Jackson’un Zeus tarafından onun yıldırımını çalmasıyla suçlanmasını ve Olympus’a geri dönebilmek için onu bulmaya çalışmasını konu alıyor olacak.

Fragmanda Melez Kampı gibi görünen bir yerde Percy Jackson’ın yarı tanrı olmanın nasıl bir şey olduğunu anlattığını duyuyoruz. Percy, konuşmasında büyük bir tehlikeden bahsediyor.

Disney Plus’ta yayınlanacak olan ve 2020’de duyurulan Percy Jackson and the Olympians dizisi için hala bir çıkış tarihi duyurulmuş değil. Siz fragman hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Daniel Craig’li Knives Out filminin devamı Glass Onion filminden fragman var!
Percy Jackson and the Olympians

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 + 1 =

%d blogcu bunu beğendi: