Spor

Domenec Torrent’e ‘”Yedikulespor”u Bile Çalıştıramaz’ Diyen Ahmet Çakar’a Yedikulespor’dan cevap geldi!

Yedikulespor, eski hakem ve futbol yorumcusu olan Ahmet Çakar’ın Domenec Torrent için söylemiş olduğu ‘Bırakın Galatasaray’ı Yedikule’yi bile çalıştıramaz’ sözüne oldukça sert bir cevap verdi. Yaşanan olaylara birlikte bakalım.

Ahmet Çakar, Domenec Torrent için ‘Torrent’e kızmıyorum. Büyük taktisyenmiş, buyük hocaymış geçin. Vücut dili ve tipi tam bir beyefendi, tam bir akademisyen. Ama bırakın Galatasaray’ı, Yedikule’nin bile hocası olamaz’ dedi.

Ahmet Çakar, Domenec Torrent için 'Torrent'e kızmıyorum. Büyük taktisyenmiş, buyük hocaymış geçin. Vücut dili ve tipi tam bir beyefendi, tam bir akademisyen. Ama bırakın Galatasaray'ı, Yedikule'nin bile hocası olamaz' dedi.

Ahmet Çakar’ın bu sözlerine ise Yedikulespor oldukça sert bir açıklama yaptı.

Ahmet Çakar'ın bu sözlerine ise Yedikulespor'dan oldukça sert bir açıklama geldi.

Yedikulespor’un yaptığı açıklama şöyleydi:

Yedikulespor'un yaptığı açıklama şöyleydi:

Kulübümüzün adını kullanarak, Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Domenec Torrent için, ‘bırakın Galatasaray’ı Yedikule’yi bile çalıştıramaz’ sözlerini kullanan Ahmet Çakar’a cevabımızdır.Domenec Torrent, futbol bilgisi ve birikimi ile kulübümüzde görev yapabilir, takımımızı çalıştırabilir. Bizde ahlak değerleri her şeyin önündedir. Fakat sen, kulübümüzde kesinlikle görev yapamazsın‘ denildi.

La Liga maçları TikTok uygulamasından yayınlanacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × five =

%d blogcu bunu beğendi: