Teknoloji

Yılbaşına özel Epic Games ücretsiz oyun şov yapacak! Tam 25 adet ücretsiz oyun!

Epic Games ücretsiz oyun veriyor haberi yapmak artık sıradanlaştı. Çünkü en azından her hafta yeni bir oyun ücretsiz oluyor.

Fakat bazı zamanlar firma biraz daha ileri gidiyor. Kasım indirimlerine özel AAA oyunlarının ücretsiz yapılması, dönem dönem birden çok oyunun ücretsiz verilmesi gibi kampanyalar görüyoruz. İşte yine öyle bir kampanyanın geleceği ortaya çıktı. Bu kez firmanın resmen oyun bombardımanı yapmasını bekliyoruz.

Yılbaşına özel Epic Games Ücretsiz Oyunlar Verecek

Doğru hatırlıyorsam 2019, 2020 ve 2021 yıllarında benzer kampanyalar gördük. Yılbaşı döneminde firma, her gün bir oyunu ücretsiz olarak sunmuştu. Toplamda 15 oyuna kadar ücretsiz oyun verildiğini gördük.

Her ne kadar firmanın yılbaşında bu şekilde bir kampanya yapmasına alışık olsak bile, bu sene benzer bir kampanya hakkında resmi bir açıklama yapılması. Sızıntılara göre firma 2022 yılında da aynı yılbaşı etkinliğini düzenleyecek.

Yılbaşına özel Epic Games ücretsiz oyun şov yapacak! Tam 25 adet ücretsiz oyun!

Bu kez Epic Games ücretsiz oyun olarak vereceği iddia edilen oyun sayısı 25. Çinli forumlarda yer alan bilgilere göre 15 Aralık tarihiyle beraber etkinlik başlamış olacak. Yılbaşından sonra yani Ocak ayından sonrada oyunlar verilmeye devam edecek. 10 Ocak tarihine kadar ücretsiz oyunların sunulmaya devam etmesi bekleniyor.

Hangi oyunlar verilecek bu konuda bir bilgi yok. Fakat şunu söyleyebilirim ki Epic Games, mutlaka iddialı oyunlara da yer verecektir. Firma için artık ücretsiz oyun kampanyaları gelenek oldu. Bu zamana kadar çok iddialı oyunların da verildiğini biliyoruz.

Artık sızıntıda belirtilen zamanlar geldiğinde bir kez daha değerlendirme yapar ve ücretsiz verilecek olan oyunları inceleriz.

Epic Games, toplam kullanıcı sayısını açıkladı! Steam, Epic Games’i ensesinde hissetmeye başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eighteen − 2 =

%d blogcu bunu beğendi: