Goygoy

Green Card kazanarak Amerika’ya giden Erdem Baş 12 dolara iPhone 13 Pro Max 256 GB aldı! Nasıl mı?

Televizyon ekranlarının sevilen ismi Erdem Baş geçtiğimiz haftalarda Amerika’ya taşındığını açıklamış ve Türklerin çoğunlukta bulunduğu New Jersey’e yerleşmişti. Geçtiğimiz günlerde ABD’de bir süper markete girerek bir saatlik asgari ücretle neler alabileceğini gösteren Erdem Baş bu sefer de ülkemizde son zamlarla birlikte 34 bin 999 TL olan IPhone 13 Pro Max 256 GB’ı ne kadara aldığını anlattı. Gelin herkesi dumura uğratan o videoya beraber bakalım…

Çocuklar Duymasın, Seksenler ve Organize İşler gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Erdem Baş geçtiğimiz haftalarda Green Card çekilişi kazanarak ABD’ye yerleştiğini duyurmuştu.

New Jersey’de yaşayan 44 yaşındaki oyuncu ABD’de bir saatlik asgari ücretle girdiği bir süper marketten neler alabildiğini gösteren bir video paylaşmış ve herkesi hayrete düşürmüştü.

erdem baş
ABD’ye Taşınan Ünlü Oyuncu Erdem Baş, 10 Dolarlık Abur Cubur Alışverişi Yaptı! Görünce Çıldıracaksınız!

Sevilen isim geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından “Amerika’da iPhone 13 Pro Max 256 GB telefonu kaça aldım sizce?” yazılı bir video paylaştı.

Green Card kazanarak Amerika'ya giden Erdem Baş 12 dolara iPhone 13 Pro Max 256 GB aldı! Nasıl mı?

Dinlediğini anlamayanlar için bir de yazılı açıklama yaparak aylık 12 dolara Iphone 13 Pro Max aldığı anlatan Baş’ın videosu kısa süre içerisinde binlerce yorum aldı.

erdem baş

İşte Erdem Baş’ın o videosu ve açıklaması👇🏻

erdembas: Telefonun fiyatı 1200 küsur dolardı.. 800 doları oparetör indirip 400 küsuru 36 aya böldü.. yani sadece aylık 12 dolar ödeyerek sahip oldum.. dinlediğini anlamayan olursa okusun bari diyerek bu açıklamayı yapmak durumunda kaldım çok özür dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 5 =

%d blogcu bunu beğendi: