Kadın & ModaGoygoyKültür-Sanat

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Herkese selam, Eylül ayı aylık burç yorumları ile karşınızdayız. Eylül ayı boyunca şansınız hep yanınızda olsun. Keyifli okumalar…

Eylül Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Hayatınızla ilgili ihmal ettiğinizi düşündüğünüz konuların üzerine eğileceksiniz Eylül ayı boyunca koçlar. Kendinize vakit ayıramıyorsanız kendinize özel zamanlar yaratacak, dilediğinizce ailenizle görüşemiyorsanız bol bol aile ziyareti yapacak, aşka kapılarınızı kapattıysanız da sonuna kadar açacaksınız. Hayatınızın koşturmacası içerisinde atladığınız ve ertelediğiniz tüm bu konular sizin için çok önemli olacak. Kendinize daha fazla değer verecek ve öncelikleriniz arasına artık kendi mutluluğunuzu da koyacaksınız. Böyle yaparak, hayatın her alanında daha başarılı, daha mutlu ve daha huzurlu hissettiğinizi göreceksiniz.

Boğa Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Sağlığınızla ilgili gündemler Eylül ayı boyunca çok yoğun olacak sizler için boğalar. Eskiden geçirmiş olduğunuz rahatsızlıkların tekrarlaması veya daha sağlıklı bir şekilde yaşamak için atacağınız adımlar ay boyunca sizi en çok düşündüren konular olacak. Hayat tarzını düzeltmek ve daha sağlıklı olmak için çaba gösteren boğalar, sevdiklerinden de destek alarak kısa sürede hayal ettikleri gibi sağlıklı vücuda kavuşacaklar. Ay içerisinde yaşanacak küçük sakarlıklar, küçük sakatlanmaları da beraberinde getirebilir. Dikkatli olmanızda yarar var.

İkizler Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Pek çok olayı ve pek çok duyguyu bir arada yaşayacaksınız Eylül ayında ikizler. Uzun süredir düzeltmek için mücadele verdiğiniz maddi durumunuzda kayda değer olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Bu sayede biraz derin nefes alma şansı yakalayacakken, özel hayatınızda ayın ortasına doğru yaşanacak gelgitler ve sıkıntılı durumlar sizi tekrar yoracak bir sürece doğru götürebilir. İlişkisi uzun süredir devam eden ikizlerin ilişkileriyle ilgili hayati kararlar almaları gerekebilir. Bekar olan ikizler ise, bu ay boyunca yeni tanışacakları kişilerden alacakları elektrik, bir ilişkiye evrilemeden sonlanabilir.

Yengeç Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Eylül ayında sevdikleriniz için kolları sıvayacaksınız yengeçler. Sizden yardım bekleyen ailenize ayın ilk yarısı boyunca dolu dolu yardım edecek ve işleri yoluna koyacaksınız. Ayın geri kalanında ise, sizin desteğinize ihtiyaç duyan arkadaşlarınıza kol kanat gerecek, dert ortağı olacaksınız. Partnerinizin geçtiği sıkıntılı dönemler sebebiyle ona da destek olmaya uğraşacak ve neşelenmesi için elinizden geleni yapacaksınız. Hal böyle olunca ay boyunca herkesin yardımına koşmanız sebebiyle kendinizi biraz ihmal etmeniz ve küçük sağlık sorunları yaşamanız olası.

Aslan Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Elinizin taşın altını koyuyor ve kararlarınızı uygulamak için ilk siz öne atılıyorsunuz aslanlar. Hayatınızla ilgili aldığınız ciddi kararları bir süredir ertelemeniz ve başka bir tarihe atmanız, aklınızı bir süredir kurcalıyor. bu ay ertelemeyecek ve istediklerinizi ulaşmak için kolları sıvayacaksınız. Bu; yeni bir iş kurmak da olabilir bekar aslanlar için bir aile kurmak da. Önemli nokta, bu düşüncelerinizi fikir olmaktan çıkarı uygulamaya koyulmanız olacak. Ayın son haftasında biraz gergin hissetmeniz olası. Bu sebeple önemli işlerinizi ayın ilk üç haftasında yapmanız, sizin için daha iyi olabilir. Eylül ayı aylık burç yorumları sırası şimdi Başak Burcuna geldi. Gelin başak burcu yorumlarına bakalım.

Başak Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Değişimler ayı olacak Eylül sizler için başaklar. Kariyerinde farklı bir yola girmek isteyen başaklar, sağlıklı yaşamak için adım atacak olanlar, dış görünüşünde radikal değişiklik yapmak isteyenler, mülk edinmek isteyenler bu ay sizler için harika etkiler sunuyor. Bu ay yapacağınız bu değişiklikler ve atılımlar sizlere güzel sonuçlarla geri dönecek. Bu sonuçları gördüğünüzde siz de çok ama çok mutlu hissedeceksiniz. Elbette ay boyunca bazı zamanlar özgüveninizin düştüğünü hissedebilir, endişelenebilirsiniz. Fakat sevdiklerinizin desteği ile tekrar toparlanacaksınız.

Terazi Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Ektiğiniz tohumların meyvelerini Eylül ayında alacaksınız teraziler. Yoğun uğraş verdiğiniz ve emek harcadığınız tüm işlerden son derece güzel sonuçlar alacaksınız bu ay. Bu da sizin çok daha motive olmanızı ve azimle çalışmaya devam etmenizi sağlayacak. Ay boyunca birkaç kalp kırıklığı yaşamanız da olası teraziler. Yakın çevrenizden sizin kalbinizi kıracak olan kişiler, sizin kalbinizi tekrar almak için uğraşacaklar. Son olarak ayın son on gününde yaşayacağınız para kayıpları için temkinli olmalısınız.

Akrep Burcu Eylül 2021

Eylül Ayı Aylık Burç Yorumları

Çok fazla düşünmek, çok fazla yorulmanıza sebep olabilir bu ay akrepler. İşinizle ilgili ve özellikle özel hayatınızla ilgili içinde bulunduğunuz ikilemler sizi bir hayli yoruyor. Ayın ilk iki haftasında bu düşünce çemberi içerisinde çok fazla kalırsanız ay boyu hiç yol kat edemeden başladığınız noktada kalabilirsiniz. Bu sebeple çok fazla düşünmemek ve kendinizi bunaltmamak için biraz mekan değişikliği yapmak isteyeceksiniz. Bu değişiklik sizin rahatlayıp daha rahat karar vermenize olanak sağlayacak.

Yay Burcu Eylül 2021

Yay burcu Hangi ay? Yay burcu tarihi nedir? Yay burcu özellikleri nelerdir?

Şansınızı döndürmek için canla başla çalıştığınız bir ay Eylül. Bu ay o kadar çok çalışacak o kadar çok didineceksiniz ki yaylar, kendinize ayıracak vakti bile bulamayacaksınız. Tüm bu çalışmaların ve azmin getirilerini ay içinde alacaksınız fakat sizi beklediğiniz kadar büyük getiriler için birkaç ay daha beklemeniz gerekebilir. Bu durumun sizi demoralize ederek yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. Eylül ayı aylık burç yorumları sırası şimdi Oğlak Burcuna geldi. Gelin oğlak burcu yorumlarına bakalım.

Oğlak Burcu Eylül 2021

Oğlak Burcu Özellikleri | Kadını, erkeği, aşk, iş, sağlık hayatı,  sevdikleri...

Eylül ayı adeta sizler için keyif ayı olacak oğlaklar. Yıl boyunca çalışmanız ve yaşadığınız sıkıntıların neticesinde bu ayı kendinize ayıracak ve bol bol dinleneceksiniz. Sorumluluklarınızdan biraz uzaklaşacak, sizi yoran işlere ara verecek ve yalnızca kendinize yöneleceksiniz. Yeni hobiler edinme veya var olan hobilerinizi geliştirmek için çaba sarf edeceksiniz. Ayın yirmisinden sonra aniden ortaya çıkabilecek maddi krizlerin canınızı sıkması olası olsa da, bu krizi de atlatmanın bir yolunu ayın sonunda bulacaksınız.

Kova Burcu Eylül 2021

Dünyanın Kova Burcuna Daha Çok İhtiyaç Duymasının 10 Nedeni | Biletbayi Blog

Koçlar ailelerde acilen çözülmesi gereken bazı sorunları öğrenecek. Bu deneyim sayesinde önceliklerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Bunu negatif bir şey olarak değerlendirmeyin .Eğitim hayatı devam eden kovalar, hem eğitimleri hem de işleri ile ilgili alacakları büyük kararları uygulayacaklar bu ay. Ailenizden ve sevdiklerinizden destek beklediğiniz bu süreçte kendinizi biraz kararsız, endişeli hissetmeniz muhtemel. Fakat başta aileniz olmak üzere sevdiklerinizin onayı ve desteğiyle tüm bu korku ve kaygılardan uzaklaşacaksınız. Yeni bir iş arayışında olan oğlaklar ise, kendilerini çok heyecanlandıracak ve beklemedikleri güzellikte işlere ayın son haftasında kavuşacaklar.

Balık Burcu Eylül 2021

Balık burcu hangi ay? Balık burcu tarihi nedir? Balık burcu özellikleri  nelerdir?

Çok farklı duyguları bir arada yaşayacaksınız bu Eylül, balıklar. Ailenize yeni katılan bireyler ve sağlık sorunlarını aşmış sevdiklerinizin haberleriyle çok mutlu olacakken, eğitim ve kariyerinizde yaşanacak pürüzler strese girmenize neden olabilir. Ay boyu gelir gider düzeninizde yapacağınız büyük değişimler, ay sonunda bütçe krizi yaşamanıza sebep olabilir. Bu sebeple ay içinde sizden borç isteyen kişilere yardımcı olurken, kendi bütçeniz doğrultusunda hareket etmelisiniz.

Yazısı için shopbyipek’e teşekkür ederiz.

James Bond İkonik Aston Martin Arabası, 25 Yıl Sonra Bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seventeen + 5 =

%d blogcu bunu beğendi: