Galatasaray, Fatih Terim ile yollarını ayırdı! Sosyal Medya çalkalandı! Fatih Terim’in yerine gelecek isim Okan Buruk mu?

Bir süredir devam eden Süper Lig’deki kötü gidişatın ardından, Galatasaray’da beklenen oldu. Galatasaray yönetimi, tecrübeli teknik direktör Fatih Terim ile yolları ayırdıklarını açıkladı. Böylece sarı kırmızılı takımda 4. Fatih Terim dönemi sona ermiş oldu.

Pek çok kişi, UEFA Avrupa Ligi’ndeki başarının yönetim için yeterli olacağını ve Fatih Terim’in takımda kalacağını düşünüyordu. Özellikle geçtiğimiz hafta tecrübeli teknik isim tarafından yapılan devam açıklaması, taraftarın içini rahatlatmıştı.

7 ölü kedi büyüsüyle lanetlenen Racing Club

Galatasaray’da, Okan Buruk sesleri

Galatasaray, Fatih Terim ile yollarını ayırmasından sonra teknik direktörlük koltuğuna bir süredir takım çalıştırmayan Okan Buruk getireceği konuşuluyor. Okan Buruk geçen sezonun devre arasına doğru şampiyon yaptığı Başakşehir FK’dan kovulmuştu!

Galatasaray taraftarları soluğu sosyal medyada aldı

Ancak tüm açıklamalara rağmen beklenen olmadı. Galatasaray taraftarları, soluğu sosyal medyada alarak çeşitli paylaşımlar yaptı. Kullanıcılar sık sık olduğu gibi tepkilerini esprili bir dille bu mecralar üzerinden paylaştı. İşte o sosyal medya tepkilerinden bazıları…

Fatih Terim’in ayrılığını siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce yeni gelecek teknik direktör kim olacak? Okan Buruk, gelirse başarılı olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

five × two =

%d blogcu bunu beğendi: