Kültür-Sanat

Game of Thrones’un 200 Yıl Öncesini Anlatacak House of the Dragon Dizisinden Yepyeni Bir Fragman Geldi: Diziden Yeni Posterler de Paylaşıldı

21 Ağustos’ta Westeros’a dönmek için gün saymaya devam ediyoruz. Game of Thrones fıs bir finale sahip olsa da biz House of the Dragon için hayli yükselmiş durumdayız. Diziye karşı heyecanımızı daha da yükselten yepyeni bir fragman biraz önce yayınlandı.

Game of Thrones evreninde yaşananlardan 200 yıl öncesini konu alacak dizi, George R.R. Martin‘in Targaryen hanesinin tarihiyle ilgili kitabı Fire and Blood’a dayanıyor. Martin ve Ryan Condal tarafından yaratılan dizinin senaryosunu Sara Lee Hess kaleme alıyor. Game of Thrones’un en beğenilen bölümlerinin yönetmeni olan Miguel Sapochnik ise yine yeni dizinin ilk ve devam eden birkaç bölümünün yönetmen koltuğunda oturuyor.

Milly AlcockEve BestEmily CareyPaddy ConsidineOlivia Cooke, Ryan Corr, Emma D’ArcyFabian FrankelJefferson HallDavid HorovitchRhys IfansGraham McTavishSonoya MizunoMatthew NeedhamBill Paterson ve The Crown dizisinden de tanıdığımız Matt Smith’in yer aldığı dizi, Game of Thrones’ta da olduğu gibi geniş bir oyuncu kadrosuna sahip.

House of the Dragon için 21 Ağustos tarihini sabırsızca beklemeye devam ediyor ve sizi hemen aşağıdan dizinin yeni fragmanına davet ediyoruz.

Cem Yılmaz’ın Netflix yapımı Erşan Kuneri dizisinden fragman geldi!

Taze karakter posterlerimiz de var:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nine + six =

%d blogcu bunu beğendi: