Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Adam Sandler’ın oynadığı Hustle artık Netflix’te yayınlanmaya hazır! Herkes ise bu spor drama filminin gerçek bir hikayeye dayanıp dayanmadığını merak ediyor. Bizler de bu soruyu sizler için aşağıda yanıtladık. Hadi buyurun!

Hustle, Taylor Materne ve Will Fetters’ın birlikte yazdığı; Jeremiah Zagar’ın yönettiği yeni bir film.

Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Adam Sandler’ın yanı sıra Queen Latifah, Ben Foster, Juancho Hernangómez, Robert Duvall gibi isimler filmde rol alıyor.

3 Haziran’daki sinema gösteriminin ardından, Netflix aboneleri 8 Haziran’da Hustle’ı izleyebildi.

Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Hustle’ın spor dramasının Netflix’in en iyi 10 film listesinin zirvesine fırlaması da uzun sürmedi. Oyuncu kadrosunda birçok ünlü oyuncu ve sporcunun yer alması ve olay örgüsünün herkesin dikkatini çekecek kadar sürükleyici olması Hustle filminin 10 Haziran’dan beri de ilk 10 listesinde yerini korumasını ana sebebi.

Pek çok spor drama filminin tipik olarak gerçek hikayelere dayandığı için Hustle’ın da öyle olup olmadığını merak konusu haline geldi.

Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Ancak Hustle’ın gerçek bir hikayeye dayandığını düşünüyorsanız, ne yazık ki yanılıyorsunuz. Film sadece iyi yazılmış ve oynanmış kurgusal bir parça.

Ana de Armas’ın, Marilyn Monroe olacağı Netflix filmi, Blonde fragmanı yayınlandı!

Adam Sandler’ın karakteri Stanley Sugerman, Philadelphia 76ers basketbol takımı için gerçek bir izci ve antrenör değil!

Herkesin konuştuğu Netflix filmi, Hustle gerçek bir hikaye mi?

Aynı şekilde Bo Cruz (Juancho Hernangómez), İspanya’dan gerçek bir sokak basketbolcusu değil. Ancak Juancho Hernangómez, şu anda Utah Jazz için oynayan gerçek bir basketbol oyuncusu ve Philadelphia 76ers, Ulusal Basketbol Birliği’nin gerçek bir basketbol takımı.

Ayrıca, Trae Young, Jordan Clarkson, Khris Middleton, Aaron Gordon, Kyle Lowry, Seth Curry, Luka Doncic, Tobias Harris, Tyrese Maxey, Charles Barkley, Shaquille O’Neal, Allen Iverson gibi kendilerini oynayan ve filmde yer alan birçok eski NBA basketbol oyuncusu var.

Ayrıca, Trae Young, Jordan Clarkson, Khris Middleton, Aaron Gordon, Kyle Lowry, Seth Curry, Luka Doncic, Tobias Harris, Tyrese Maxey, Charles Barkley, Shaquille O'Neal, Allen Iverson gibi kendilerini oynayan ve filmde yer alan birçok eski NBA basketbol oyuncusu var.

Anlayacağınız Hustle filmi gerçek bir hayat hikayesine dayanmıyor. Film, Taylor Materne ve Will Fetters’ın yaratıcı zihinleri tarafından yaratılmış kurgusal bir hikaye.

Fragman için buyrun;

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 4 =

%d blogcu bunu beğendi: