HaberlerSpor

Inter Academy Bursa’da yetenekli sporcuların peşinde!

Dünya ve İtalyan futbolunun en önemli temsilcilerinden Inter, Inter Academy adı altında Bursa’da yetenek futbolcuların peşinde. Bursa Nilüfer’de 23 Nisan Mahallesinde, Özcan Spor Tesislerinde gerçekleşen idmanlarda 6-17 yaş arasındaki çocuklara futbol eğitimi vermekte.

Inter Academy sporcuları futbol eğitimiyle beraber, yabancı dil eğitimi, diyetisyen eşliğinden sağlıklı beslenme gibi hizmetlere sunarak çocukları geleceğe hazırlıyor. Inter Academy, yetişen sporcuları öncelikle iyi birer birey olup, gelecekte iyi birer futbolcu olmalarını sağlamak için çalışıyor. Bizimle kısa bir söyleşi gerçekleştiren Özcan Spor Tesisleri sahibi ve Inter Academy Bursa temsilcisi Onur Can Üçlertoprağı; “Önceliğimiz çocuklarımızın iyi, saygılı, düzgün birer sporcu olmaları” dedi.

“Çocukları Geleceğe Hazırlıyoruz”

inter academy bursa

Çocukları geleceğe hazırlıyoruz diyen Onur Can Üçlertoprağı, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz onları futbolda geliştirmenin yanı sıra dil eğitimleriyle, sağlıklı beslenme ile iyi birer sporcu geliştirmeyi planlıyoruz. Ayrıca yurt için ve yurt dışı kamplarımız olabilmekte. İtalyan antrenörler ile çocuklarımıza katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Belki çocuklarımızdan bazıları ileride Inter de forma giyecek. Biz çocukları oralara hazırlıyoruz. ” dedi.

Inter Academy kadın velileri halı saha yaptı!

Inter Academy kadın velileri Özcan Spor Tesisleri’nin etkinliğinde halı sahada futbol oynadı. Kıyasıya bir çekişmede gerçekleşen maçta kazanan dostluk oldu! Özcan Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek etkinlikler bununla kalmayacak. Sizde Özcan Spor Tesisleri’nin sosyal medya hesabını takip ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fifa, yarı otomatik ofsayt teknolojisi hakkında detaylı bilgi paylaştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 + 2 =

%d blogcu bunu beğendi: