Teknoloji

İş hayatı için faydalı iOS ve Android uygulamalar

İş hayatı zor ama kolaylaştırabilecek, faydalı ve ücretsiz mobil uygulamalar, bizde sizler için iOS ve Android uygulamaları inceledik!

1. proud

uygulama; pomodoro tenkiği adlı spesifik bir metottan yola çıkarak hayata dair stresli, baskıcı zamanları azaltmanıza, işinize yönelmenize yardımcı olabilen bir uygulama. özellikle yapılacakları bölme/ayırma konusunda tam uzman. 

platform: ios/android – ücretsiz

2. ewa

ingilizcenizi geliştirmenizi esas alan bir uygulama. kolay ve akıcı bir arayüzü var. zihninizi farklı şeylerle meşgul etmek/dinlendirmek istiyorsanız yerinde bir uygulama.

platform: ios/android – ücretsiz

3. slack

 dinamik ve pratik bir iş planı uygulaması. aynı zamanda bir “to do list” alanı. işlerinizi, teslim zamanları ya da hedeflediğiniz tamamlama sürelerini belirterek, bir tahtaya yazar gibi yazıyor daha sonra tamamladıkça üzerini çiziyorsunuz. 

platform: ios/android – ücretsiz

4. todoist

etkinlikler ve yapılacak onca şey. tüm bu yapılacakları sistematikleştiren productivity, aynı zamanda neyi ne kadar yapmak istediğinize dair bir planlama alanı da sunuyor. kişisel zaman, hedefler ve alışkanlıklarla ilgili takip olanaklarını zenginleştiriyor. 

platform: ios/android – ücretsiz

5. join.me – kolay toplantılar

apple’ın da desteklediği uygulamalardan. ekiplerin sesli veya görüntülü toplantılar yapabilmesine ve mobil beyaz tahtalar üzerinde gerçek zamanlı çalışabilmesine olanak sağlıyor. 

platform: ios/android – ücretsiz

6. sesli not yaz

gerekli durumlarda açıp ses kaydı yapın, ne hakkında olduğuyla ilgili bir isim verin ve kütüphanenizde bulunsun. özellikle üst seviye direktifleri zaman kaybedilmeden kayıt altına alınması, bu sayede unutulmaması adına iyi bir fikir.

platform: ios/android – ücretsiz

7. lumosity

boş vakitlerde uygulamayı açıp, ilginç oyunlarla tanışabilirsiniz. lumosity, hafızayı, dikkati, esnekliği, işlem hızını ve problem çözmeyi geliştirdiğini iddia eden oyunlardan oluşan bir uygulama. 

platform: ios/android – ücretsiz

8. quickbooks

intuit tarafından geliştirilen bir muhasebe yazılımı paketi olan uygulama, esas olarak küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik. şirket içi muhasebe uygulamaları ile işletme ödemelerini kabul eden, faturaları yöneten, ödeme yapan, bordro işlevlerini yerine getiren bir uygulama. 

platform: ios/android – ücretsiz

9. box

projelerinizin ansızın uçup gitmesi, bilgisayarın çökmesi sonucu geri döndürülemez şekilde kaybolabilecek donelerinizi güvenli bir şekilde bulutta saklayabilirsiniz.

platform: ios/android – ücretsiz

10. docu scan

akıllı cihazınızda bulunan, e-mailinize gelen, fotoğrafını çektiğiniz, özetle ofiste çıktığını almak istediğiniz belgeleri kolayca yazdırabilmenizi sağlıyor. 

platform: ios/android – ücretsiz

11. switch

spotify, yahoo ve facebook gibi teknoloji devlerinin de kullandığı popüler bir platform. bilhassa new york’taki teknoloji ve medya faaliyetleriyle ilgili iş ilanlarını barındıran bu uygulamada, ekranı sağa veya sola kaydırarak, başvurusunu değerlendirmek ve elemek istediklerinizi kolayca gruplandırabilirsiniz. personel bulma aşamasını mümkün olduğunca en kısa sürede tamamlamanıza yardımcı oluyor.

platform: ios – ücretsiz

Peki sizin iş hayatı için kullandığınız iOS ve Android uygulamalar neler?

“İlber Ortaylı”ya Göre “Kanuni Sultan Süleyman”ı Muhteşem Yapan Özellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 + nineteen =

%d blogcu bunu beğendi: