Goygoy

Kendisine Dubai’de eşlik edecek arkadaş arayan Bahar Candan, gelecek kişiye efsane bir teklifte bulundu

Her geçen gün error verdiren yeni bir hamle geliyor Bahar Candan‘dan… Kendisine Dubai’de eşlik edecek arkadaş arayan Bahar Candan, gelecek kişiye efsane bir teklifte bulundu.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatlarımıza giren, Sansasyon Kraliçesi Bahar Candan’ı tanımayanınız yoktur diye düşünüyorum! Zira biz rutin hayatın akışında ilerlerken kendisi gelip bizi bir şekilde buluyor…

İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatlarımıza giren, Sansasyon Kraliçesi Bahar Candan'ı tanımayanınız yoktur diye düşünüyorum! Zira biz rutin hayatın akışında ilerlerken kendisi gelip bizi bir şekilde buluyor...

Bazen bunu verdiği bir pozla,

Bazen bunu verdiği bir pozla,

Bazen lüks yaşantısıyla,

Bazen lüks yaşantısıyla,

Bazen sıvı yağ duşuyla,

Bazen sıvı yağ duşuyla,

Bazen de verdiği ilanlarla yapıyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemlerde 5 bin TL’ye kendisine bir arkadaş arıyordu…

Bazen de verdiği ilanlarla yapıyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemlerde 5 bin TL'ye kendisine bir arkadaş arıyordu...

Yaşamından skandallar eksik olmayan Candan, şimdi de Instagram’da paylaştığı bir diğer ilanla ve teklif ettiği ücretle gündemde!

Yaşamından skandallar eksik olmayan Candan, şimdi de Instagram'da paylaştığı bir diğer ilanla ve teklif ettiği ücretle gündemde!

Dubai seyahatinde kendisine eşlik edecek bir arkadaş arayan Candan, ilanda hem kriterlerini sıraladı hem de işe alınacak kişinin hangi haklardan yararlanabileceğini söyledi…

Dubai seyahatinde kendisine eşlik edecek bir arkadaş arayan Candan, ilanda hem kriterlerini sıraladı hem de işe alınacak kişinin hangi haklardan yararlanabileceğini söyledi...

Candan, “Dubai’ye benimle gelecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle business class uçma ayrıcalığı. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun” sözleriyle gündem oldu.

Candan, "Dubai'ye benimle gelecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle business class uçma ayrıcalığı. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun" sözleriyle gündem oldu.

Ne yalan söyleyelim, teklif çok iyi!

Ne yalan söyleyelim, teklif çok iyi!

Tabii şartları karşılayabiliyorsanız…

Tabii şartları karşılayabiliyorsanız...

Bakalım Bahar Candan seyahat arkadaşını bulabilecek mi… Siz ne düşünüyorsunuz? Böyle bir teklifle Bahar Candan’a eşlik etmek ister misiniz?

Eşini en yakın arkadaşıyla paylaşan kadının beyin yakan açıklamaları!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 5 =

%d blogcu bunu beğendi: