Kadın & Moda

Kim Kardashian, “Met Gala”ya Giydiği Kıyafetle Damga Vurdu! İşte, o kıyafetin ilham kaynakları!

Ünlülerin kırmızı halıda giydikleri kıyafetlerle adeta kişisel şovlarını yaptıkları Met Gala bitti. Ancak organizasyondan sonra bitmeyen bir şey var ki, o da “Kim Kardashian”ın “Met Gala”da giydiği elbise meselesi. Hiçbir skandaldan geri kalmayan Kim Kardashian yine yaptı yapacağını ve gündemi belirlemeyi başardı. Kendisinin giydiği kıyafetten sonra benzettiğimiz şeyleri bakalım siz nasıl bulacaksınız?

Magazin dünyasının en tuhaf figürlerinden biri çok net bir şekilde Kardashian ailesinden Kim Hanım. Skandal olsun, gelsin evimde patlasın diye diye bir ömür geçiriyor.

Magazin dünyasının en tuhaf figürlerinden biri çok net bir şekilde Kardashian ailesinden Kim Hanım. Skandal olsun, gelsin evimde patlasın diye diye bir ömür geçiriyor.

Senede birkaç yere magazin gündemini belirleyen konulara mutlaka imza atar, hiçbir şey bulamazsa değişik pozlar verir, en kötü ihtimalle kocası Kanye West’le ilgili açıklamalar yapar. Bunlara artık neredeyse alıştık. Ancaaaaak!

Senede birkaç yere magazin gündemini belirleyen konulara mutlaka imza atar, hiçbir şey bulamazsa değişik pozlar verir, en kötü ihtimalle kocası Kanye West'le ilgili açıklamalar yapar. Bunlara artık neredeyse alıştık. Ancaaaaak!

Dün gerçekleşen Met Gala’da işin rengi biraz daha değişti. Ünlülerin kıyafetlerinin adeta birbirleriyle yarıştığı bu galada Kim Kardashian ne yaptı ne etti yine adını altın harflerle yazdırdı magazin dünyasına.

Dün gerçekleşen Met Gala'da işin rengi biraz daha değişti. Ünlülerin kıyafetlerinin adeta birbirleriyle yarıştığı bu galada Kim Kardashian ne yaptı ne etti yine adını altın harflerle yazdırdı magazin dünyasına.

Her tarafını siyah kumaşla sarıp sarmalayan bu köstüm Balenciaga’nın ünlü tasarımcısı Demna Gvasalia’ya ait. Bize hiçbir şey ifade etmeyen bu kostüm, bazıları için işte böyle önemli. Fakat bu bizim Kim Kardashian’ı başka şeylere benzetmemize engel değil.

Her tarafını siyah kumaşla sarıp sarmalayan bu köstüm Balenciaga'nın ünlü tasarımcısı Demna Gvasalia'ya ait. Bize hiçbir şey ifade etmeyen bu kostüm, bazıları için işte böyle önemli. Fakat bu bizim Kim Kardashian'ı başka şeylere benzetmemize engel değil.
Netflix, Yılmaz Erdoğan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın Yer Aldığı “Kin”in Fragmanını Yayınladı!

Allien’ın uzaktan akrabasına benziyor mesela…

Allien'ın uzaktan akrabasına benziyor mesela...

Battal boy siyah çöp poşeti ile yapılmış bu kombinle de kapışabilir.

Battal boy siyah çöp poşeti ile yapılmış bu kombinle de kapışabilir.

Gece bunu görünce mi korkarsınız yoksa Kim Kardashian’ı mı? İyi düşünün!

Gece bunu görünce mi korkarsınız yoksa Kim Kardashian'ı mı? İyi düşünün!

Harry Potter’daki ruh emici Dementor, Kim Kardashian’ı görüne diz çöküp tövbe isteyebilir!

Harry Potter'daki ruh emici Dementor, Kim Kardashian'ı görüne diz çöküp tövbe isteyebilir!

Efekt koymayı unutan Samanyolu TV’nin zebani rezaleti de şu an Kim Kardashian’a çok yakın!

Efekt koymayı unutan Samanyolu TV'nin zebani rezaleti de şu an Kim Kardashian'a çok yakın!

En çok benzeyeni de Gerçek Kesit’teki şu Şeytan olabilir 😂

En çok benzeyeni de Gerçek Kesit'teki şu Şeytan olabilir 😂

Siz “Kim Kardashian”ın “Met Gala”da giydiği kıyafetleri kime benzetiyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 − 6 =

%d blogcu bunu beğendi: