GoygoyKültür-Sanat

The Simpsons bak çorbana kardeşim! Kurtlar Vadisi dizinin tutan gelecek tahmin ve kehanetleri!

2005 yılında ekranlara veda eden Kurtlar Vadisi, YouTube kanalında HD olarak yeniden yayınlanması geçtiğimiz günlerde epeyi konuşulmuştu. Şimdi de Kurtlar Vadisi dizisinin 15. bölümünde yer alan koronavirüs detayı gündem oldu. Ardında Kurtlar Vadisi bizde internette ufak çaplı bir araştırma yaparak Kurtlar Vadisi dizisinin gelecek ve gerçekleşen tahminlerini bulduk!

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal ve birçok ünlü ismin yer aldığı dizi 2003 yılında yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi, 4. sezonda 4 milyon dolar karşılığında Kanal D’ye transfer olduktan sonra 2005 yılında aramızdan ayrılmıştı.

Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca, Özgü Namal ve birçok ünlü ismin yer aldığı dizi 2003 yılında yayın hayatına başlayan Kurtlar Vadisi, 4. sezonda 4 milyon dolar karşılığında Kanal D'ye transfer olduktan sonra 2005 yılında aramızdan ayrılmıştı.

İşlediği konularla, karakterleriyle ve konuk oyuncularıyla sürekli anılmayı başaran dizi Kurtlar Vadisi kuşkusuz Türk televizyon tarihinin “Daha iyisi gelmedi” dedirten efsane dizilerinden bir tanesiydi.

İşlediği konularla, karakterleriyle ve konuk oyuncularıyla sürekli anılmayı başaran dizi Kurtlar Vadisi kuşkusuz Türk televizyon tarihinin "Daha iyisi gelmedi" dedirten efsane dizilerinden bir tanesiydi.

Yıllar geçse de sürekli andığımız dizi, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme gelmişti. Dizinin Youtube kanalında HD olarak yeniden yayınlanmaya başlaması herkesi heyecanlandırmıştı.

Yıllar geçse de sürekli andığımız dizi, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme gelmişti. Dizinin Youtube kanalında HD olarak yeniden yayınlanmaya başlaması herkesi heyecanlandırmıştı.

14 Şubat günü yayınlanan ilk bölüm kısa sürede YouTube’ta trendlere girmişti. Bu gelişmeyle birlikte de yeniden başlayacağı iddiaları ortalıklarda dolaşmıştı.

14 Şubat günü yayınlanan ilk bölüm kısa sürede YouTube'ta trendlere girmişti. Bu gelişmeyle birlikte de yeniden başlayacağı iddiaları ortalıklarda dolaşmıştı.

Kurtlar Vadisi Sars Koronavirüs tahmini!

Şimdi de bu efsane dizi tekrardan konuşuluyor.  Dizinin 15. bölümünde Deve Tuncay ve Erdal Kömürcü karakterleri arasında geçen koronavirüs diyalogu yeniden sosyal medyada gündem oldu.

Deve Tuncay’ın ”Bu maske işinde çok para var. Hiçbir şey olmazsa ‘SARS mikrobu Türkiye’de görüldü’ diye haber çıkarıp 1 ayda 30 milyon maske satarlar.” ifadeleri dikkat çekti.

Deve Tuncay'ın ''Bu maske işinde çok para var. Hiçbir şey olmazsa 'SARS mikrobu Türkiye'de görüldü' diye haber çıkarıp 1 ayda 30 milyon maske satarlar.'' ifadeleri dikkat çekti.

Sahnenin devamında Erdal Kömürcü’nün ”Abi Çin’den maskeleri sipariş edeyim mi?” yanıtı Deve Tuncay’ı sinirlendiriyor. Tuncay, ‘Oğlum, salak mısın? Mikrobu mu getireceksin Çin’den?” cevabını veriyor.

Sahnenin devamında Erdal Kömürcü'nün ''Abi Çin'den maskeleri sipariş edeyim mi?'' yanıtı Deve Tuncay'ı sinirlendiriyor. Tuncay, 'Oğlum, salak mısın? Mikrobu mu getireceksin Çin'den?'' cevabını veriyor.

Kurtlar Vadisi Rusya-Ukrayna Savaşı

Kurtlar Vadisi’nin bir bölümünde kısa süre önce başlayan Rusya-Ukrayna savaşının da tahmini yapılmıştı. Hadi beraber izleyelim!

Kurtlar Vadisi Suriye Savaşı hakkındaki sahnesi

Kurtlar Vadisi, Suriye’de yaşananları da öncede bilmiş!

Kurtlar Vadisi’nde yine bir Rusya – Ukrayna savaşı göndermesi

Kurtlar Vadisi Sedat Peker’in YouTube serilerini bile önceden bilmiş!

Sedat Peker’in anlattıkları ve Kurtlar Vadisi

15 Temmuz ve sonrasında çok kez gündem olan şifrelenmiş 1 Dolar’lar!

Salgın Planı

28 Şubat göndermesi mi? Eeee başka bişeyin tahmini de olabilir mi?

Kurtlar Vadisi, Türkiye’deki orman yangınları veya Türkiye’nin yangın yeri olacağı tahmini

İstemediğiniz Sosyal Durumlardan Sıyrılmanızı Sağlayacak Nefis Psikolojik Taktikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fourteen − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: