Teknoloji

Marvel’s Spider-Man Remastered piyasayı kırdı geçti! İşte haftanın en çok satan oyunları! Spider-Man’ı baştan aşağı yaratabileceğiniz oyun modu yayınlandı!

Popüler oyun platformu Steam, geçtiğimiz haftanın en çok satanlar listesini açıkladı. Steam’de geçtiğimiz hafta damga vuran oyun Marvel’s Spider-Man Remastered oldu!

Steam, en çok satanlar listesini kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Son dönemde Steam Deck el konsolunun damga vurduğu liste bir süre önce yenilendi. Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde çıkış yapan Marvel’s Spider-Man Remastered listeye üst sıralardan dahil olmayı başardı. İşte Steam haftanın en çok satanlar listesi…

Steam haftanın en çok satanlar listesi

Steam hakkında paylaştığı verilerle ön plana çıkan SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. Buna göre Valve’ın el konsolu Steam Deck, geçtiğimiz hafta da zirvede yer aldı. 12 Ağustos’ta çıkış yapan ve tüm dünyada ses getiren Marvel’s Spider-Man Remastered ise ikinci sıradan kendine yer buldu.

Steam haftanın en çok satanlar listesi

Listenin üçüncüsü Marvel’s Spider-Man Remastered’ın paketi olurken, dördüncü sırada 11 Ağustos’ta çıkış yapan Cult of the Lamb yer aldı. Beşinci sırada ise Farthest Frontier bulunuyor.

Not: Bazı oyunların listede iki defa yer almasının nedeni farklı paketlerle satışta olması şeklinde açıklanabilir. Platform, burada paket isimleri yazmak yerine aynı oyunu iki defa listeye ekliyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok satanları listesi şöyle;

 1. Steam Deck
 2. Marvel’s Spider-Man Remastered
 3. Marvel’s Spider-Man Remastered (Paket)
 4. Cult of the Lamb
 5. Farthest Frontier
 6. Cult of the Lamb (Paket)
 7. Two Point Campus
 8. Stray
 9. Cyberpunk 2077
 10. Guilty Gear -Strive- Season Pass 2

Marvel’s Spider-Man Remastered sistem gereksinimleri

Önerilen:

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz veya AMD Ryzen5 1600, 3.2 Ghz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 580 8GB
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
Epic Games ve Steam Birleşiyor: Epic Online Services

Spider-Man’ı baştan aşağıya yaratabileceğiniz oyun modu yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Marvel’s Spider-Man Remastered için özel bir mod oluşturuldu. Ücretsiz olarak yayınlanan mod, oyundaki neredeyse her şeyin değiştirilebilmesini sağlıyor.

Video oyun tutkunları için oldukça önemli günlerden geçiyoruz. Zira bir süre önce PlayStation özel oyunu olarak piyasaya sürülen Marvel’s Spider-Man Remastered, geçtiğimiz günler itibarıyla Epic Games ve Steam aracılığıyla PC’ye geldi. Böylelikle oyuncular, PlayStation sahiplerinin favorileri arasında yer alan oyuna PC üzerinden ulaşma imkanı yakalamış oldular.

Şimdiyse Spider-Man’in PC sürümü ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Çiçeği burnunda Marvel’s Spider-Man için özel bir mod geliştirildi. Mod sayfaları arasında oldukça popüler olan Nexus Mods üzerinden ücretsiz olarak servis edilebilen bu mod, Marvel’s Spider-Man Remastered PC Modding Tool olarak isimlendiriliyor ve oyundaki her şeyin değiştirilmesine imkan tanıyor.

Kendi modunuzu oluşturup, paylaşabileceksiniz

Spider-Man

Marvel’s Spider-Man Remastered PC Modding Tool, oldukça geniş kapsamlı bir mod oluşturucu olarak karşımıza çıktı. Zira bu modu kullanarak oyundaki tüm ögeleri değiştirebileceksiniz. Üstelik bu yazılım ile kendi oyun modlarınızı oluşturabilir ve bu modu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan Marvel’s Spider-Man Remastered PC Modding Tool’u kullanmadan önce, bu modla ilgili bilmeniz gereken bazı şeyler olduğunu söyleyelim. Nexus Mod’da yapılan yorumlara baktığımızda, modun her zaman düzgün bir biçimde çalışmadığının ifade edildiğini görüyoruz. Ayrıca bu mod nedeniyle oyunun PC’de kapladığı alan da hayli artıyormuş.

Her şeye rağmen bu modu kullanmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak Nexus Mod’daki sayfaya ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 − 13 =

%d blogcu bunu beğendi: