Kültür-Sanat

Lebron James ve Adam Sandler’ın yapımcısı olduğu Netflix yapımı Hustle filminden fragman var!

Uncut Gems’teki muazzam performansıyla daha önce kendisini eleştiren bütün sinemaseverlere tokat gibi bir cevap veren Adam Sandler’ın gizli cevherini tekrar ortaya koyma potansiyeli taşıyan Hustle filminden ilk fragman yayınlandı.

Sandler’ın “Rocky’ye benzer bir hikaye.” şeklinde tanımladığı Hustle, yetenekli oyuncuları bulmakla görevli bir oyuncu avcısının etrafında şekilleniyor. NBA kariyerinde haksız yere işinden kovulduktan sonra vaktini İspanya’da geçiren Stanley Beren isimli yetenek avcısı, Bo Cruz adındaki bir İspanyol basketbolcuda ışık görmesiyle beraber hem kendisine vurulan damgayı kaldırmak için hem de Cruz’un yıldızını parlatmak için bir fırsat bulmaya çalışır. Komediden çok drama öğeleri taşıdığı belirtilen filmin senaryosunu Taylor Materne ve Will Fetters kaleme almış. Yönetmen koltuğunda ise Jeremiah Zagar oturuyor. Filmde Sandler ile beraber rol alan isimlerse şu şekilde: Queen Latifah, Ben Foster, Kenny Smith, Juancho Hernangómez, Raul Castillo, Jordan Hull, Maria Botto, Heidi Gardner ve Robert Duvall.

Uncut Gems ile birçoklarına göre Oscar’ın favorileri arasında görülmesine rağmen adaylık bile edemeyen Adam Sandler, bakalım Hustle ile bu sefer heykelciğe uzanabilecek mi? Netflix‘te gösterilecek filmin yayın tarihi 8 Haziran. Fragmana buyurun.

Dikkat elektrik faturalarına TRT payı tekrar gelebilir: TRT, Netflix alternatifi rakip dijital platform çıkartıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty − seventeen =

%d blogcu bunu beğendi: