Kültür-SanatGoygoy

Netflix Türkiye’de Eylül Ayında Yayınlanacak Olan Yeni Diziler, Belgeseller ve Filmler

20. Was It Love? / 1. Sezon / 3 Eylül

Was It Love? / 1. Sezon / 3 Eylül
Film şirketinde yapımcı olarak çalışan No Ae-Jung Bekar bir annedir ve son 14 yıldır hiç sevgilisi olmamıştır. Kendisini çocuğuna ve mesleğine adamıştır, ta ki hayatına dört farklı adam girene kadar. Ünlü bir yazar olan Oh Dae-O, kaleme aldığı kitaplar her zaman ‘en çok satanlar’ listesine girmektedir. Bunun yanı sıra Hollywood filmleri için senaryo yazmaktadır. Gerçek kişiliğini herkesten saklayan; kötü ama çekici birisidir. Popüler bir oyuncu olan Ryu Jin, üniversite yıllarında, oldukça gelecek vaat eden biri olduğu için ondan ‘bir sonraki Bae Yong-Joon olarak bahsedilirdi ve şimdi ‘ulusun en iyi erkek arkadaşı’ olarak yükselen bir oyuncudur. Ayrıca, acınacak halde ama zengin birisidir.

19. Kader Maçı / 1 Eylül

Kader Maçı / 1 Eylül
Hem genç bir futbolcu ve antrenörü hem de takım sahibi kendi sorunlarıyla boğuşurken Roma yakınlarındaki toprak sahada oynanacak bir futbol maçı bir karar anına dönüşür.

18. Young Wallander / 1. Sezon / 3 Eylül

Young Wallander / 1. Sezon /  3 Eylül
Henning Mankell’in çok satan serisinden uyarlanan Young Wallander, yazarın efsanevi dedektif Kurt Wallander ile tanışmasını konu ediyor. İşveç’te geçen dizide dedektif Wallander’ın gençlik yılları ele alınacak. Dedektifin mesleğe yeni başladığı zamana odaklanılan dizide, Wallander’ın kişisel ve profesyonel hayatının nasıl şekillendiği gözler önüne seriliyor.

17. Borgen / İlk 3 Sezon / 1 Eylül

Borgen / İlk 3 Sezon / 1 Eylül
Dizi, ilk olarak 26 Eylül 2010’da Danimarka kanalı DR1’de yayınlandı. Toplam sezon 3 sezon 30 bölümden oluşan dizi, Adam Price tarafından yaratıldı. Politik drama dizisi olarak ön plana çıkan yapım yayınlandığı dönemde yoğun ilgi gördü. Danimarka‘nın ilk kadın başbakanı seçilen Birgitte Nyborg’un hikâyesini anlatan yapımın Türkçesi ‘Kale’ anlamına gelmektedir. Dizi 1 Eylül 2020 itibari ile Netflix’te yayınlanacak. Ayrıca dizinin 4.sezonunun 2022 yılında Netflix’te yayınlanmasın bekleniyor.

16. Top Chef / Yeni Sezonlar / 1 Eylül

Top Chef / Yeni Sezonlar / 1 Eylül
Emmy ödüllü bu reality dizisi, bir grup şef ateşli bir rekabet içinde yüreklerini ortaya koyarak yemek yaparken mutfakta yaşanan dramaları gözler önüne seriyor. Canınız neyi isterse izleyin.

15. Archer / 10. Sezon / 1 Eylül

Archer / 10. Sezon / 1 Eylül
James Bond’un hikayesinden esinlenerek oluşturulan Archer, pervasız ve çapkın olan ajan Sterling Archer’in maceralarını anlatmaktadır. Oldukça kaliteli bir yapım olmakla birlikte komedi dolu bir hikayesi vardır. Çizgisini bozmadan devam eden Archer, boş zamanlarını doldurmak isteyenler için kaliteli bir hikaye anlatmaktadır.

14. Anormal Kahramanlar / 2 Eylül

Anormal Kahramanlar / 2 Eylül
Silik bir aşçı, gizemli bir serseriden hem süper güçleri olduğunu hem de kendisine benzer insanalar bulunduğunu öğrenir ve geniş çaplı adi bir komployu ortaya çıkarır.

13. The Good Place / 4. Sezon / 27 Eylül

The Good Place / 4. Sezon / 27 Eylül
Eleanor’un bir yanlışlık yüzünden gittiği ütopik cennette iyi bir insana dönüşme macerası karşınızda!Öldükten sonra kendisini bir anda “iyi insanların gittiği yer”de bulan Eleanor’un hikayesinde, güzel aktris Kristen Bell ve TV tarihinin en önemli dizilerinde rol almış Ted Danson bir araya geliyor.

12. Challenger: Son Uçuş / 16 Eylül

Challenger: Son Uçuş / 16 Eylül
Daha önce dokuz kez fırlatılıp iniş yapan Challenger uzay mekiği, 28 Ocak 1986’daki 10. kalkışından 73 saniye sonra infilak etti ve mekikteki 7 kişi hayatını kaybetti.

11. Chef’s Table: BBQ / 2 Eylül

Chef’s Table: BBQ / 2 Eylül
Emmy adayı yemek programı bu kez ABD, Avustralya ve Meksika’dan başarılı şeflerle barbekü sanatına odaklanıyor.

10. Whose Vote Counts, Explained / 28 Eylül

Whose Vote Counts, Explained / 28 Eylül
Güçlü bağışçılar, şirketler, Seçiciler Kurulu tarafından çeşitli yöntemlerle ABD’deki seçimlere hile karıştırılmasına dair korkular ele alınıyor.

9. I’m Thinking of Ending Things / 4 Eylül

I’m Thinking of Ending Things / 4 Eylül
Yeni erkek arkadaşına dair kuşkuları olan bir kadın, anne babasıyla tanışmak için onunla ailesinin ücra çiftliğine gider. Ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

8. The Devil All the Time / 16 Eylül

The Devil All the Time / 16 Eylül
Ölüm döşeğindeki eşini kurtarmak için her şeyi göze alan bir adam, duadan ve daha ekstrem şeylerden medet umar. Tom Holland ve Bill Skarsgård bu gotik dramın başrolünde.

7. Enola Holmes / 23 Eylül

Enola Holmes / 23 Eylül
Sherlock’un genç kız kardeşi Enola Holmes, annesinin kaybolduğunu öğrenince onu bulmak için kendi başına süper dedektiflik yapmaya başlar ve ünlü ağabeyine üstün gelir.

6. Jurassic World Kretase Kampı / Yeni Dizi / 18 Eylül

Jurassic World Kretase Kampı / Yeni Dizi / 18 Eylül
Nublar Adası’nın diğer tarafındaki bir macera kampına katılan altı genç, dinozorlar adada terör estirmeye başladığında el ele vermelidir.

5. Baby / 3. Sezon / 16 Eylül

Baby / 3. Sezon / 16 Eylül
Roma’nın seçkin bir mahallesindeki bir lisede kendi yerlerini bulmakta zorlanan ve aşkı arayan Chiara ve Ludovica, beklenmedik bir arkadaşlık kurar.

4. The Last Word / Yeni Dizi / 17 Eylül

The Last Word / Yeni Dizi / 17 Eylül
Bir kadın, kocasının ölümünden sonra ailesini ve arkadaşlarını şaşırtarak profesyonel bir anma konuşmacısı olur. Bu sayede yeni bir enerji kaynağı ve yaşama arzusu bulur.

3. Away / Yeni Dizi / 4 Eylül

Away / Yeni Dizi / 4 Eylül
Emma Green, uluslararası bir mürettebatla Mars’a gitmek için tehlikeli bir misyona çıkarken kocasını ve ergenlik çağındaki kızını arkasında bırakmak zorunda kalır.

2. Ratched / Yeni Dizi / 18 Eylül

Ratched / Yeni Dizi / 18 Eylül
Ratched, akıl hastanesinde hemşirelik yapan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. İş arayışında olan Mildred, bunun için bir psikiyatri hastanesine başvurur. Hastanede, insan zihni ile ilgili rahatsız edici deneyler yapılmaktadır. Kendisini mükemmel bir şekilde gösteren Mildred, bir hemşirede aranması gereken tüm özelliklere sahip olduğunu belirtir. İşe kabul edilmesinin ardından Mildred, zamanla zihinsel sağlık sistemine ve içindeki kişilere sızmaya başlar. Çok geçmeden Mildred’ın güzel görünüşünün ardında yatan korkunç gerçekler ortaya çıkar.

1. Atiye / 2. Sezon / 10 Eylül

Atiye / 2. Sezon / 10 Eylül
Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − 7 =

%d blogcu bunu beğendi: