OnlyFans yayıncısı Neslihan Güneş ne kadar kazandığını açıkladı!

OnlyFans gelirini açıklayan Türk influencer Neslihan Güneş, sosyal medyada gündem oldu. Gelin influencer’ın toplam OnlyFans gelirine ve sosyal medyadan gelen tepkilere beraber göz atalım.

İnternet çağında olmamız sebebiyle insanlar normal hayatta iş bulamadıklarında internetten çeşitli para kazanma yollarına başvurabiliyorlar. Örneği bizim yaptığımız iş olan editörlük gibi. Ya da belki çeşitli şeyler üretip siteler aracılığıyla satmak.

Bütün bunların yanı sıra özellikle son yıllarda daha da farklı para kazanma yöntemleri de ortaya çıktı. Bunlardan biri de OnlyFans, insanların belirli bir abonelik ücreti karşılığında özel fotoğraflar paylaştığı bir platform. OnlyFans’te ünlü olan bir influencer, platformdan elde ettiği geliri açıkladı ve Twitter’da gündem oldu.

OnlyFans toplam geliri tam 7.298 dolar

OnlyFans yayıncı Neslihan Güneş ne kadar kazandığını açıkladı!

Instagram’da 123 bin takipçisi olan ve aynı zamanda bir mimar olan Neslihan Güneş isimli influencer, bir Instagram hikâyesinde OnlyFans ve Trendyol reklamlarından elde ettiği toplam gelirini paylaştı. Paylaşmasının ardından Twitter’da da bolca gündem oldu zira kendisinin OnlyFans toplam geliri 7.298 dolar.

Aslında 7.249 dolar, bazı ünlü OnlyFans influencer’larının gelirlerine oranla büyük bir para değil zira bu platformdan ayda 25.000 dolar gelir elde eden insanlar da var. Ancak OnlyFans gelirini açıklayan bir Türk olunca tabii ki sosyal medyada gündem olması normal zira güncel dolar kuru 17,32 TL.

Annesinin OnlyFans Hesabı Yüzünden Okul Hayatı İşkenceye Dönen 13 Yaşındaki Çocuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 − nine =

%d blogcu bunu beğendi: